Śniadanie na słodko

Pomysłów na słodko-owocowe śniadanie jest wiele. Doskonałym produktem, który daje spore pole do popisu jest lekki i puszysty serek Almette z gruszką i jabłkiem.

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Śniadanie na słodko
Ostatnimi czasy owocowo - słodkie śniadania stały się niezwykle modne. Jajecznica i parówki powoli odchodzą w zapomnienie, bo Polacy coraz częściej i chętniej zaczynają dzień od owocowo - słodkiego, co nieco. Podobnie jak Francuzi, Hiszpanie czy Włosi, na rozpoczęcie dnia wybierają lekki, owocowy i słodki posiłek, który wprawia ich w doskonały nastrój. Dzięki śniadaniom na owocowo - słodko, nawet poniedziałek nie jest taki straszny. 

 

Słodkie i lekkie śniadania to nie tylko najnowszy trend, ale również sposób na doskonały początek dnia. Co więcej, jeśli dbamy o linię nie musimy mieć wyrzutów sumienia. Poranek to najlepsza pora dnia, aby zafundować sobie porcję owocowych słodyczy. Nasz organizm wręcz domaga się wtedy kalorii, a szczególnie węglowodanów i białka, które może zamienić na niezbędną energię.

 

Pomysłów na słodko-owocowe śniadanie jest wiele. Doskonałym produktem, który daje spore pole do popisu jest lekki i puszysty serek Almette z gruszką i jabłkiem. Serek o zaskakującym smaku owoców i aromatycznej nutce cynamonu gwarantuje pyszne śniadanie lub słodką przekąskę. Almette z gruszką i jabłkiem to idealny dodatek do kanapek, tostów czy naleśników. Doskonale smakuje również z musli, bakaliami i domową granolą.

 

Informacja prasowa