Spektakularny detoks, czyli jak uniknąć efektu jo-jo?

Patrzysz z zachwytem w lustro, wspominając niełatwą drogę do celu, jakim była wymarzona sylwetka? Jej osiągnięcie wcale nie oznacza końca tej drogi!

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Spektakularny detoks, czyli jak uniknąć efektu jo-jo?
fot. Materiały prasowe
Większość z nas przynajmniej raz w życiu próbowała zwalczyć wagę, stosując różne - niekoniecznie pozytywnie wpływające na zdrowie - diety.
Wszyscy, którzy mają takie doświadczenia za sobą wiedzą, jak ciężką pracą jest dążenie do wymarzonej sylwetki.

Zaskoczenie może pojawić się później, kiedy nagle okaże się, że waga zaczyna się zmieniać... w stronę pierwotnej wartości!

Dobre samopoczucie, duma i radość z osiągniętego sukcesu mogą... przyczynić się do nieumyślnego powrotu do dawnej wagi. Niewinne świętowanie kawałkiem ciasta lub ulubioną czekoladą ("przecież schudłam!") może przynieść opłakane skutki.

Statystyki są nieubłagane - około 80% osób, którym udało się schudnąć, w ciągu dwóch lat wraca do swojej poprzedniej wagi - często z nawiązką. Pocieszający jest fakt, że scenariusz nie zawsze musi tak wyglądać. Jak więc uniknąć efektu jo-jo?

"Mój spektakularny detoks" Karolina Szostak, Marta Kordyl

Ten temat doskonale zna Karolina Szostak, która wielokrotnie stosowała diety odchudzające - i niezależnie od efektu końcowego - zawsze przybierała na wadze. To już przeszłość!

W najnowszej publikacji, wraz z współautorką Martą Kordyl zdradzają, co robić aby cieszyć się osiągniętą wagą po zakończeniu odchudzania i uniknąć przy tym efektu jo-jo.

Praktyczny poradnik z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy pokochali pierwszą publikację autorek pt. "Moja spektakularna metamorfoza", który jest jej kontynuacją.

Poza odpowiedzią na pytanie, czym jest tytułowy detoks (i dlaczego pełni tak istotną rolę w procesie odchudzania), czytelnicy znajdą proste i smaczne przepisy, porady i wskazówki żywieniowe a nawet przykładowe zestawy ćwiczeń!


Książkę kupicie na empik.com!

 
"Mój spektakularny detoks" ukaże się 27 września 2017 r. nakładem wydawnictwa Edipresse Książki!