Zdrowy i aktywny rok 2017 z Mariolą Bojarską-Ferenc!

Chcesz w nadchodzącym roku zmienić swoje życie na lepsze? W takim razie wyjątkowy kalendarz przygotowany przez Mariolę Bojarską-Ferenc jest właśnie dla Ciebie!

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Zdrowy i aktywny rok 2017 z Mariolą Bojarską-Ferenc!
5 września nakładem wydawnictwa Edipresse Książki ukazał się innowacyjny kalendarz autorstwa Marioli Bojarskiej-Ferenc. "Kalendarz 2017 SuperForma" to pozycja dla wszystkich miłośników zdrowego stylu życia, ale również dla tych, którzy dopiero planują zmienić styl życia na lepszy!

Mariola Bojarska-Ferenc, "Kalendarz 2017 SuperForma"
fot. materiały prasowe

Mariola Bojarska-Ferenc - prekursorka fitnessu, trenerka i znana dziennikarka od lat propaguje bycie fit. Autorka programów telewizyjnych i książek promujących zdrowy styl życia, stworzyła gry: planszową i karcianą "SuperForma", które łączą przyjemne z pożytecznym - aktywność fizyczną z rozrywką i towarzyską rywalizacją.

Tym razem w ręce Czytelników oddaje niezwykły kalendarz, który oprócz terminarza będzie pełnił funkcję osobistego trenera! W tym motywującym terminarzu znalazły się również łatwe w przygotowaniu, smaczne i zdrowe przepisy na dania, zestawy prostych ćwiczeń, autorskie teksty dedykowane każdemu miesiącowi oraz praktyczne porady.

Autorka przekonuje, że do zmiany życia na lepsze - w każdym jego aspekcie - nie potrzeba wiele! Wystarczą chęci, reorganizacja dotychczasowego planu dnia, zmiana jadłospisu i ruch. Zdradza również, że najlepiej rozpocząć zmiany metodą małych kroków - do czego gorąco Was zachęcamy!
 
Kalendarz kupicie w sieci salonów Empik!