Święta z czekoladkami Mieszko

  • 1

Słodycze to nieodłączny element Świąt Bożego Narodzenia. Marka Mieszko przygotowała wyjątkową i szczególną ofertę bożonarodzeniową.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Święta z czekoladkami Mieszko
fot. Fotolia
Bombonierki Mieszko przeszły gruntowaną metamorfozę. Ich nowe opakowania z dużym i eleganckim logo zwracają uwagę. Apetyczne symbole smaków czekoladek są jeszcze bardziej zachęcające i podkreślają wysoką jakość. Elementem charakterystycznym jest również elegancka torba upominkowa.

Bombonierka Magnifique Mieszko

Zupełnie nową kompozycją czekoladek zaskakuje bombonierka Magnifique. Głęboki smak szlachetnej czekolady z nutką pikantnego chili, aromatyczne płynne karmelowe nadzienie z dodatkiem soli morskiej czy szampański smak podkreślony nutą truskawki, uwiodą najbardziej wymagających koneserów czekolady.

Bombonierka Chocoladorro to nowe smaki szlachetnych nadzień – klasycznej głębokiej czekolady i delikatnej wanilii z drobinkami prawdziwej laski wanilii.

Bombonierka Mieszko Chocoladorro

Nowością Mieszko jest bombonierka Amoretta Desserts. W jej środku kryją się przepyszne czekoladki, które nie tylko wyglądają, ale również smakują jak deser. To pierwsze na polskim rynku tak nowoczesne rozwiązanie.

Bombonierka Mieszko AmorettaBombonierka Cherissimo
Sugerowana cena:  
Magnifique, waga 188g, cena na półce ok. 22,92 zł/szt.
Chocoladorro, waga 178g, cena na półce ok. 18,25 zł/szt.
Cherrissimo Exclusive, waga 310g, cena na półce ok. 21,90 zł/szt.