Menu na Sylwestrze z Andrzejem Dudą!

Szalony Sylwester w towarzystwie Hanki Mostowiak sączącej drinki a’la Kwaśniewski oraz Chytrej Baby z Radomia podjadającej parówki od Macierewicza? Taka impreza tylko u Prezydenta!

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Menu na Sylwestrze z Andrzejem Dudą!
fot. Fotolia
Internetowy żart, jeśli jest śmieszny i na czasie, może rozpędzić się do nieprawdopodobnej szybkości i w nieprawdopodobnie krótkim czasie przeobrazić się w hit lajkowany przez kolejne tysiące ludzi. Tak właśnie stało się z fikcyjnym kontem na FB pod nazwą „Sylwester z Andrzejem Dudą”.

Udział w wydarzeniu zapowiedziało już prawie 300 tysięcy osób, w tym gwiazdy znane z gazet i telewizji, filmu, sportu, świata muzyki i polityki – generalnie sama najznakomitsza śmietanka towarzyska. Oczywiście większość udzielających się na profilu osób to fikcyjne konta, które powstały na potrzeby fejsbookowej zabawy. Warunkiem uczestnictwa w niej jest jednak nie kierowanie pod adresem faktycznie istniejących osób obraźliwych komentarzy, w tym, co oczywiste, pod adresem samego Prezydenta.

Tak więc na Sylwestrze u Andrzeja Dudy nie zabraknie m.in. Steviego Wondera, który postara się przymknąć oko, na to co będzie się działo i Roberta Lewandowskiego, który obiecuje, że „strzeli tylko pięć” i wraca do domu. O muzyczną oprawę wydarzenia zadba najznakomitszy dj wszechczasów – Fryderyk Chopin. Co jednak tak wybitni goście będą jedli i pili?

Menu imprezy przedstawia się wielce obiecująco. Antoni Macierewicz przyniesie parówki, które niestety można będzie zjeść tylko z keczupem lub musztardą. Miał być jeszcze Chrzan Tarty, ale mimo że z chęcią by się zjawił, to jednak chyba zrezygnuje z uczestnictwa w zabawie z obawy, że coś… schrzani.

Hanka Mostowiak zobowiązała się, że przywiezie soki – oczywiście w kartonach. Przydadzą się do przygotowywania kolorowych drinków według tajnych – ale sprawdzonych – przepisów Aleksandra Kwaśniewskiego. O popitkę zadba Chytra Baba z Radomia przynosząc cytrynowe napoje o wdzięcznej, oddającej hołd Prezydentowi nazwie: Andrzej 3-cytryny.

Leonardo DiCaprio już zapowiedział, że będzie pił wódkę z wielką górą lodu… Adam Małysz obiecał, że jeśli za szybko skończy się alkohol, to on chętnie skoczy po więcej. Z kolei Anna Lewandowska zastanawia się nad przyniesieniem alkoholu bezglutenowego (i w jej obecnym stanie chyba również zero-procentowego). Barmanem na tym dancingu będzie sam Piotr Fronczewski.

Mimo że imprezowy zapał studzi nieco fikcyjny profil policji, przypominającej o tym, że cisza nocna zaczyna się już o 22, to jednak impreza w takim towarzystwie i z takim menu zapowiada się naprawdę szampańsko! Wybieracie się na Sylwestra do Andrzeja?