WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Jeden robot kuchenny, który zastąpi 12 innych urządzeń? To możliwe!

  • 1

Kochasz gotować, ale nigdy nie masz na to czasu? Marzysz o urządzeniu, które pozwoli ci na kulinarne szaleństwo? Poznaj robot Tefal i-Companion z funkcją gotowania, który oszczędza Twój czas, sprawiając, że pichcenie stanie się proste i przyjemne.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Jeden robot kuchenny, który zastąpi 12 innych urządzeń? To możliwe!
Wyobrażasz sobie całą kuchnię w jednym urządzeniu? Wydaje ci się to nierealne? Jak się okazuje, wystarczy 1 robot kuchenny Tefal i-Companion , który jest w stanie zastąpić aż 12 innych urządzeń. To nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy! Zobacz, czym wyróżnia się to urządzenie i dlaczego tak wiele kobiet o nim marzy!

Mobilna kuchnia

Co byś powiedziała na urządzenie, które samo przygotuje za ciebie posiłek? Wystarczy, że wciśniesz przyciska w aplikacji na swoim smartfonie. Brzmi jak scena z filmu science fiction? Jak się okazuje, to rzeczywistość, która czeka za rogiem. Tefal i-Companion  to robot kuchenny, który dzięki aplikacji pozwala na korzystanie z bogatej i stale poszerzanej bazy przepisów kulinarnych. Co najlepsze apka sama podpowie ci, jakie elementy należy kupić, aby przygotować daną potrawę. Kiedy mamy już wszystkie składniki wystarczy je wrzucić do urządzenia, a całą resztę zrobi Tefal i-Companion. Dzięki połączeniu telefonu z urządzeniem na bieżąco będziesz informowana, co dzieje się z twoim daniem i otrzymasz kolejne informacje o kolejnych krokach. Serwis jest jednocześnie społecznością, umożliwia rejestrację i stworzenie własnego profilu z przepisami.

Nieograniczone możliwości

Smażysz na patelni, gotujesz w garnku, miksujesz w mikserze lub blenderze itd. itd.? Wszystkie urządzenia zajmują mnóstwo miejsca, a po przygotowaniu obiadu twoja kuchnia wygląda niczym pole bitwy, po którym ktoś musi posprzątać i pozmywać? Zapomnij! Dzięki Tefal i-Companion kuchenne przygody staną się dużo przyjemniejsze! Urządzenie gotuje, miesza, podsmaża, miksuje, ubija itd. bez konieczności ciągłego doglądania. Wszystko w jednym urządzeniu, bez zbędnego zajmowania miejsca i masy elementów do zmywania! Dodatkowo robot wyposażono aż 4 automatyczne programy, dzięki którym przygotujesz wszystkie rodzaje dań: przystawki, dania główne, zupy, desery.

Akcesoria

Dourządzenia Tefal i-Companion możesz dokupić dodatkowo 3 akcesoria: parowar, szatkownicę i mini misę, które są kompatybilne z i-Companion, tworzą razem niepowtarzalną całość.
  • Mini Misa ze stali nierdzewnej o pojemności 4,5l to akcesorium wyposażone w trzy dyski, które zapewniają: tarcie i krojenie w plastry na grubo i drobno oraz tarcie twardych składników (np. parmezan). 
  • Parowar 3,7l znacznie zwiększa powierzchnie gotowania na parze, a kilka poziomów gotowania zabezpiecza przed mieszaniem się zapachów.
  • Szatkownica trze i kroi w plastry produkty różnej grubości.

Oszczędność pieniędzy, ale i czasu!

Jedno urządzenie zamiast 12 to oczywiście ogromna oszczędność gotówki. Do tego to też wielka oszczędność czasu zarówno podczas samego gotowania, jak i podczas zmywania (bo przecież łatwiej jest pozmywać 1 urządzenie niż 12)!