Postaw na multiwygodę!

  • 4

To, że jesteś zabiegana nie usprawiedliwia faktu, że źle się odżywiasz. Dlaczego? Ponieważ mimo braku czasu możesz przygotowywać pełnowartościowe posiłki. Bo liczy się nie tyle to, ile masz wolnych minut, a w jaki sposób je wykorzystasz. Twoim sojusznikiem w tej walce są urządzenia wielofunkcyjne.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Postaw na multiwygodę!

To podgotować, tamto podsmażyć, a i jeszcze nie zapomnieć o podduszeniu... Przygotowanie pełnowartościowego obiadu - nie ukrywajmy - wymaga trochę czasu. Oczywiście słowo trochę to pojęcie względne, ponieważ, w zależności od skomplikowania potrawy, może to być pól godziny, a może pół dnia. Niemniej jednak możesz połączyć chęć zdrowego odżywiania z tym, że Twój grafik pęka w szwach i ostatnie na co masz czas, to gotowanie. I jeszcze z miłością do fajnych gadżetów!

             Multicooker

Nie wierzysz? W takim razie poznaj Multicooker - wielofunkcyjne urządzenie do gotowania, smażenia, pieczenia, podgrzewania, gotowania na parze, przygotowania ryżu, makaronu a także domowego jogurtu czy też owocowych przetworów!

Multicooker sprawia, że Twoje potrawy - od przystawek, przez zupy, dania główne aż po desery i ciasta - są różnorodne, jeszcze smaczniejsze oraz prostsze w przygotowaniu. Z urządzenia Multicooker możesz korzystać w domu, na wakacjach, na kampingu, w akademiku - zawsze wtedy, gdy chcesz przygotować pełnowartościowy posiłek nie spędzając wielu godzin w kuchni. A wszystko to dzięki jednemu urządzeniu - bez bałaganu oraz zbędnej krzątaniny!

Przykładowe przepisy wykonane z urządzeniem Multicooker:
Zobacz wszystkie przepisy >>>


Jesteś ciekawa, jak działa Multicooker? Wejdź tutaj >>>
Zobacz, jak wygląda wakacyjne gotowanie z Philips Multicooker