Niezwykłe torebki wyglądające jak jedzenie

Są tak realistyczne, że miałoby się ochotę szybko je złapać i natychmiast pożreć w całości. Nie są jednak tym, czym się wydają. Poznajcie najbardziej oryginalne pod słońcem torebki inspirowane jedzeniem.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Niezwykłe torebki wyglądające jak jedzenie
fot. Fotolia
Wyglądają bardzo smakowicie: kawałek pizzy, słodki torcik, frytki, polukrowany pączek albo talerz pełen mleka i płatków śniadaniowych. Na taki widok zaczyna głośno burczeć w brzuchu. Ich kolory są bardzo intensywne, a kształty wiernie oddają rzeczywistość, którą jest po prostu… jedzenie.

 

Post udostępniony przez ROMMYDEBOMMY (@rommydebommy)


Autorką oryginalnego pomysłu na stworzenie kolekcji torebek w kształcie popularnych potraw i przekąsek jest projektantka Rommy Kuperus, znana jako Rommy de Bommy. Pochodzi z Rotterdamu. Torebki zwracają uwagę swoją kolorystyką i charakterystycznymi kształtami.


Mogą budzić wątpliwość, czy będą pasować do każdego stroju, ale są tak urocze i wyjątkowe, że chyba każdy chciałby mieć choć jeden egzemplarz w swojej szafie. I z pewnością zwracają uwagę na ulicy!


Projektantka wyjaśnia, że zamysł inspirowania się jedzeniem przy wykonywaniu torebek wynika z chęci tworzenia produktów kolorowych, wesołych, pełnych energii i poczucia humoru.


Oprócz wyjątkowych torebek Rommy projektuje także inne smakowite dodatki do ubrań w mniejszych rozmiarach, m.in. biżuterię, naszyjniki, krawaty, kolczyki i broszki.


A Ty który ulubiony przysmak chciałabyś mieć w szafie pod postacią torebki?