Torebka, która częstuje winem

Elegancka i stylowa, a do tego bardzo użyteczna. Przed Wami torebka, do której wystarczy podstawić kieliszek i od razu można delektować się ulubionym winem!

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Torebka, która częstuje winem
fot. www.instagram.com/gingermakeupvlogger/
To rozwiązanie z pewnością pokochają wszyscy smakosze wina. Teraz ulubiony drink możesz mieć zawsze przy sobie. Dosłownie na wyciągnięcie ręki, w każdej sytuacji i każdym momencie dnia, gdziekolwiek się znajdziesz.

Będzie przydatne jeśli chcesz uczcić jakiś sukces, dać sobie chwilę wytchnienia w codziennej bieganinie, ukoić nerwy. Sprawdzi się zarówno w niesamowicie długiej i denerwującej kolejce u lekarza, jak i na spontanicznym spotkaniu z przyjaciółmi, a także podczas całonocnej imprezy albo na przeciągającym się zebraniu w pracy. Wystarczy, że wszędzie będziesz mieć ze sobą swoją torebkę oraz szklankę lub kieliszek.

 

A post shared by SFBEX (@sfbex) on


Torebka jest elegancka i stylowa. Nikt na pierwszy rzut oka nie jest w stanie poznać, jakie skarby zawiera. Oczywiście możesz zapakować do niej klucze, notatnik, chusteczki i inne bibeloty, ale najważniejsze, aby docenić i wykorzystać główne przeznaczenie tego niezwykłego przedmiotu. Torebka bowiem częstuje winem! Jak to możliwe?

Uważny obserwator zauważy, że torebka po zewnętrznej stronie posiada małą klapkę. Kiedy ją odsłonimy naszym oczom ukaże się kurek, po którego odkręceniu zawartość torebki wlewa się wprost do podstawionego kieliszka. Wnętrze torby wypełnia nieprzemakalna wymienna wkładka, która pomieści aż dwie butelki wina. Rozwiązanie super proste, ale jak pomysłowe!


Oczywiście torebka nie musi za każdym razem być wypełniona winem, choć jej projektanci nie ukrywają, że głównie z takim zamysłem została stworzona. Zasadniczo można do niej nalać dowolny płyn: inny alkohol, wodę mineralną, a nawet jogurty pitne lub sosy do sałatek. Wszystko zależy od tego co lubisz najbardziej i co zawsze chciałbyś mieć przy sobie. A czym Ty wypełniłbyś tę oryginalną torebkę?