Urządzona kuchnia w nowym mieszkaniu

  • 1

Coraz częściej deweloperom zdarza się sprzedawać nowe mieszkania od razu z urządzoną kuchnią.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Urządzona kuchnia w nowym mieszkaniu
Każdy z klientów Reinholda może liczyć na szczególne traktowanie – do wyboru ma kilka opcji, z których każda czyni jego nowe mieszkanie ze wszech miar wyjątkowym.

Wiemy doskonale, jak ważnym miejscem w domu jest kuchnia. Trafiają do niej wszystkie produkty żywnościowe, które spożywamy my i nasze dzieci. Jest miejscem ich obróbki oraz przygotowywania, a satysfakcję z doskonale przyrządzonego dania smakosze gotowi są okupić długimi godzinami spędzonymi właśnie tam. Dlatego musi to być miejsce wyjątkowe – zadbane, czyste i funkcjonalne, a zarazem estetyczne i dobrze wyposażone.

Z tego właśnie powodu jako pierwszą możliwość Reinhold proponuje piękne i praktyczne wyposażenie kuchni – bez grosza dopłaty. Darmowy pakiet „Ze smakiem” oferuje więc zarówno najwyższej jakości meble kuchenne z tak modnym dziś, stylowym oświetleniem, jak i niezbędny sprzęt AGD, który znacząco ułatwia codzienne życie.
Aby całość była zarazem estetyczna i funkcjonalna, w pakiet włączony jest również profesjonalny projekt zagospodarowania wnętrza.

Miłośnicy stylu tradycyjnego, opartego na naturalnych materiałach takich jak drewno i wiklina z pewnością docenią pakiet Orange. Wyjątkowo ciepła nuta kolorystyczna tworzy niepowtarzalny nastrój subtelnej elegancji. Przyjemne dla oka, kojące kolory ziemi – zmysłowe beże i brązy, umbra i siena – łączą się w harmonijną całość. Jej dopełnieniem są dobrane z wielką dbałością o szczegóły materiały wykończeniowe o zachęcającym wyglądzie i miłej w dotyku fakturze. Miejsce urządzone w tej konwencji staje się bezpiecznym azylem, które nawet nocą przekazuje nam zaklęte w sobie promienie zachodzącego słońca.

Dyskretne oświetlenie wydobywa z wnętrza utrzymanego w stylu Brown to, co w nim najważniejsze: niepowtarzalny klimat, bezpretensjonalną aurę prostoty. Pakiet Brown, zaprojektowany z myślą o indywidualnościach dynamicznych, które cenią sobie minimalizm i swobodnie czują się we wnętrzach stonowanych, to jedyna w swoim rodzaju oferta. Perfekcyjne skojarzenie głębokiego wenge z ciepłymi beżami oraz uniwersalną bielą daje atmosferę idealnie odpowiadającą osobom twórczym, słowem: atmosferę sprzyjającą rozwinięciu skrzydeł. Pakiet Brown to wnętrza niezbyt absorbujące uwagę, jednak niepozwalające przejść koło siebie obojętnie. Nic dziwnego, że starożytni greccy filozofowie określali takie rozwiązanie mianem „złotego środka”. Reinhold nazwał je „Brown”.

Trzecia z propozycji stylistycznych dewelopera to silny charakter oparty na kontrastach. Przeznaczony przede wszystkim dla osób świadomych własnej wartości, które cechuje bezkompromisowość i ponadprzeciętna motywacja w dążeniu do obranego celu. Proste formy to wyraz zamiłowania do jasnych, klarownych sytuacji, zaś ich zdecydowany rys podkreśla szlachetność całej kompozycji. Tłem jest krystaliczna, niczym nie zmącona biel, otwierająca myślom przestrzeń, na jaką zasługują. Nic dodać, nic ująć – to komfortowy minimalizm w najlepszym wydaniu.

Wszystkie wymienione wyżej propozycje szwedzkiego dewelopera są wynikiem wnikliwych, dogłębnych analiz i szeregu konsultacji nie tylko z renomowanymi architektami wnętrz, ale i z potencjalnymi klientami, którzy dostarczyli projektantom szeregu ważnych wskazówek. Bezpłatne aranżacje lokali i darmowe umeblowanie to oferta wyjątkowa, pozytywnie wyróżniająca się na polskim rynku. Wyróżniająca także te osoby, które zdecydowały się zamieszkać w jednej z wrocławskich inwestycji firmy Reinhold. Bo warto być dumnym z miejsca, w którym się mieszka.