Walentynki w Galerii Mokotów

14 lutego, w godzinach od 11.00 do 18.00, Galeria Mokotów zaprasza klientów do „Galerii Miłości”.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Walentynki w Galerii Mokotów
Możliwość przekazania życzeń za pośrednictwem umieszczonych w centrum monitorów, walentynkowe upominki dla klientów, a wszystko to w romantycznej scenerii. Na wszystkich zakochanych czeka też specjalny kącik fotograficzny, w którym będą mogli rozbić sobie pamiątkowe foty, z których pod koniec miesiąca Galeria Mokotów zorganizuje wielką wystawę miłosnych zdjęć.
Obchody Święta Zakochanych w Galerii Mokotów przebiegać będą wśród dekoracji utrzymanych w odcieniach czerwieni. Serce Galerii Mokotów (okolice fontanny) przyozdobione zostanie także tabliczkami ze słowem „miłość” zapisanym w różnych językach. Zakochanym spacerującym po centrum towarzyszyć będą życzenia i miłosne wyznania pojawiające się na umieszczonych w nim monitorach. By ujrzeć swoje życzenia lub miłosne wyznanie należy do 14 lutego wrzucić kartkę z jego tekstem do urny umieszczonej przy punkcie informacyjnym Galerii Mokotów. Życzenia i wyznania pokazywane będą zarówno w Walentynki jak i w terminie późniejszym. W dniu Św. Walentego na terenie całej Galerii pary otrzymywać będą tulipany, róże, czekoladki oraz sample kawy Carte Noir.

Atrakcją tego dnia będzie również „miłosny kącik fotograficzny” zlokalizowany na pierwszym piętrze centrum, w sąsiedztwie lodziarni La Fragolla. Właśnie tam, na zmysłowych czerwonych sofach zakochanym robione będą pamiątkowe zdjęcia, które będą mogli otrzymać nieodpłatnie.

Z okazji Dnia Zakochanych w Galerii Mokotów pojawiły się dodatkowe stoiska, na których można nabyć drobny upominek dla ukochanej osoby: pluszowe maskotki, aromatyczne świece, kartki walentynkowe, baloniki i wszechobecne serduszka. Stoiska znajdują się na parterze Galerii Mokotów w pobliżu Carrefour Express. Moc walentynkowych niespodzianek dla klientów Galerii Mokotów przygotowali również najemcy.