Kulinarna wiosna w telewizji

Co producenci telewizyjni przygotowali dla nas w wiosennej ramówce? Oto najciekawsze kulinarne programy, które zobaczymy już wiosną!

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Kulinarna wiosna w telewizji
fot. https://www.instagram.com/anna_starmach/
Chociaż póki co mróz nie odpuszcza, wiosna w telewizji zbliża się do nas wielkimi krokami. Stacje telewizyjne ogłosiły właśnie swoje wiosenne ramówki. Szczególną uwagę warto przede wszystkim zwrócić na programy kulinarne. Co ciekawego zobaczymy w telewizji nadchodzącej wiosny?

Do TVN wraca dobrze znany szerokiej publiczności Pascal Brodnicki. W stacji TVN Style poprowadzi program „Pascal w kraju Basków”. Razem z kucharzem wybierzemy się w kulinarną podróż do krainy leżącej na pograniczu Hiszpanii i Francji, by przekonać się, że czekają tam na nas wyjątkowe, aromatyczne produkty takie jak sery, ryby, wina i cydry.

 

A photo posted by Anna Starmach (@anna_starmach) on


Również w TVN zobaczymy drugą edycję „MasterChief Junior”. Pierwszy odcinek show z udziałem czterdziestu utalentowanych dzieci w wieku 8-13 lat zostanie wyemitowany już 19 lutego. Zmagania małych kucharzy będzie oceniać jury w składzie znanym z poprzedniego sezonu: Mateusz Gessler, Michael Moran i Ania Starmach.

W ramówce TVN nie zabraknie dobrze już zadomowionej w telewizji Magdy Gessler i jej „Kuchennych Rewolucji”. Będziemy mogli również oglądać kolejny sezon reality show „Ugotowani”, w którym umiejętności kucharskie uczestników ocenia nie jury, a inni uczestnicy programu.

TVP2 szykuje dla nas drugi sezon „Bake Off - Ale ciacho!”. Niedawno skończyły się castingi do programu, a uczestników rywalizujących ze sobą o tytuł mistrza słodkich wypieków poznamy podczas pierwszego odcinka, którego emisja przewidziana jest na początek marca.

Na wiosnę nie zobaczymy natomiast na pewno kolejnych edycji emitowanych w Polsacie programów „Hell’s Kitchen” i „Top Chef”.

A Wy na który program najbardziej czekacie?