Wręczenie głównej nagrody "Dnia z Podravką!"

Dnia 26 kwietnia zwycięska drużyna uczennic ze szkoły w Ciężkowicach odbierze główna nagrodę za zwycięstwo w drugiej edycji "Dzień z Podravką"!

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Wręczenie głównej nagrody "Dnia z Podravką!"
Na naszym portalu możecie regularnie śledzić informacje o wyjątkowym konkursie dla młodych kucharzy - "Dzień z Podravką". Niedawno wystartowała trzecia edycja programu, a uczniowie i nauczyciele szkół gastronomicznych mają okazję poznać smaki i sekrety kuchni śródziemnomorskiej.

Zaglądajcie na gotujmy w poszukiwaniu relacji z kolejnych warsztatów! Ponieważ jesteśmy patronem medialnym ogólnopolskiego konkursu kulinarnego „Dzień z Podravką” jest nam bardzo miło poinformować, iż 26 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach nastąpi przekazania głównej nagrody w drugiej edycji konkursu „ Dzień z Podravką”.

Przypomnijmy szkołę w wielkim finale konkursu reprezentowały Bożena Rąpała, Justyna Lisik, Kinga Kiełbasa uczennice klasy III Technikum Zawód Kucharz.

  https://static.gotujmy.pl/MT/wielki-final-ii-edycji-konkursu-dzien-z-podravka-12749.jpg

To dzięki nim do Ciężkowic przyjedzie tir produktów Podravki, a one pojadą na weekend do jednego z obiektów należących do GRUPA THERMALEO & UZDROWISKO SZCZAWNICA.

Obszerną relację z tej uroczystości będziecie mogli przeczytać na naszym portalu. Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dobrej zabawy!

Przypominamy też co się działo podczas finału II edycji w Warszawie!