Zajrzyj do Akademii Krojenia Fiskars!

Codzienne funkcjonowanie w kuchni bez użycia noży wydaje się praktycznie niemożliwe! To jedne z najczęściej wykorzystywanych kuchennych narzędzi, dlatego warto zainwestować w sprzęt dobrej jakości i odkryć prawdziwą radość z przygotowywania potraw!

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Zajrzyj do Akademii Krojenia Fiskars!
Krojenie, szatkowanie, cięcie, obieranie i filetowanie - wszystkie te czynności łączy jedno - nie byłyby możliwe... bez użycia noża. W zależności od tego, jakie zadania będziemy wykonywać, możemy dobrać odpowiednie narzędzie, które ułatwi nam pracę. Warto skorzystać z Akademii Krojenia Fiskars - praktycznego przewodnika po świecie noży!

Odpowiednia wielkość i elastyczność noża to gwarancja bezpieczniejszego, a przede wszystkim łatwiejszego wykonania zadania. W szerokiej gamie produktów marki Fiskars znajdziemy:

Noże Fiskars

 • wysokiej jakości noże do warzyw i owoców charakteryzujące się krótkimi ostrzami. Obieranie, szatkowanie czy skrobanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe!
   
 • noże przystosowane do produktów o śliskiej skórce (np. pomidory) - w tym wypadku idealnie sprawdzi się nóż Functional Form z ząbkowanym ostrzem
   
 • nóż do chleba o długim i ząbkowanym ostrzu, które pozwoli w łatwo przeciąć chrupiącą skórkę, bez zgniatania pieczywa
   
 • poręczną szpatułkę, która pozwoli idealnie rozsmarować serek na kanapce, a dzięki delikatnym ząbkom ułatwi porcjowanie masła
   
 • nóż szefa kuchni, niezastąpiony w każdym domu - pomoże przy szatkowaniu, krojeniu oraz porcjowaniu mięsa i warzyw. Różne rozmiary ostrza (12, 15, 20 cm) pozwalają dobrać długość noża adekwatnie do wielkości produktów
   
 • noże do ryb i mięsa - to gwarancja precyzyjnych cięć, bez niszczenia struktury - wszystko dzięki długim (od 20 do 24cm) i elastycznym ostrzom!

Aby jak najdłużej cieszyć się doskonałą jakością noży, nie możemy zapominać o tym, by należycie o nie dbać - w tym celu warto zaopatrzyć się w specjalną ostrzałkę marki Fiskars, która pozwoli cieszyć się idealnymi ostrzami przez długi czas!


Jeszcze więcej produktów i przydatnych informacji znajdziecie na
 
Akademia Krojenia Fiskars


Noże dobrej jakości to inwestycja na długie lata. Odkryj łatwość przygotowywania potraw razem z marką Fiskars i Gotujmy.pl! Polecamy przepyszne żeberka w miodowej marynacie. Zobacz, jak je przygotować: