Zatrzymaj smak lata z Cukrem Królewskim

Koncern Südzucker Polska, producent cukru marki „Cukier Królewski”, w okresie wakacji postanowił przypomnieć nam o unikalnej wartości domowych przetworów.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Zatrzymaj smak lata z Cukrem Królewskim
Wszystko za sprawą zmiany opakowania oraz przygotowanego konkursu dla konsumentów. Brand Hero - wprost z opakowań - wprowadza nas w świat letnich kulinarnych przygód – „Zatrzymaj smak lata z Cukrem Królewskim!”

Bohaterkami letniej historyjki Cukru Królewskiego są… truskawki! Te bowiem, dojrzałe w wakacyjnym słońcu, gotowe by stać się jednym z głównych składników pysznych konfitur! Soczyste i czerwone, do pełni doskonałości potrzebują jedynie aby „posłodzić je po królewsku”. Wykorzystanie „Cukru Królewskiego” gwarantuje iście dworską jakość domowych przetworów, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Sympatyczny Stańczyk Cukru Królewskiego staje się doradcą w letnich kulinarnych przygodach z owocami. Zabawna historyjka widniejąca wraz z przepisem na opakowaniach, zachęcają do wspólnego przygotowywania konfitur, a nasz Stańczyk dyscyplinuje słoiki oraz owoce do działania!

Przez cały letni czas Cukier Królewski zaprasza na promocję! Każdy wierny fan cukrowych historyjek, może spodziewać się atrakcyjnej nagrody (kompletu unikalnych filiżanek). Jest to nagroda gwarantowana za zakup Cukru Królewskiego i zebranie 10 postaci Stańczyka - słodkiego pomocnika z opakowań cukru białego.

Truskawkowa przygoda to kolejna odsłona opakowań koncernu Südzucker Polska.