Żelki Haribo z nagrodami

  • 3

Żelki Haribo Rotella Schnecken, Goldbären (Złoty Miś), Tropifrutti, Color-Rado, Small Kids oraz Phantasia zostały ponownie nagrodzone.

         
ocena: 2/5 głosów: 2
Żelki Haribo z nagrodami
Żelki Haribo Rotella Schnecken, Goldbären (Złoty Miś), Tropifrutti, Color-Rado, Small Kids oraz Phantasia zostały wyróżnione przez Niemieckie Stowarzyszenie Rolnicze (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft, w skrócie DLG). Doceniono ich wysoką jakość i niezrównany smak, nagradzając produkty złotym i srebrnym medalem DLG 2007.

Żelki Rotella Schnecken oraz dostępne w Polsce Goldbären – Złote Misie i Tropifrutti – Owoce Tropikalne otrzymały złoty medal i tytuł Produkt Wyróżniony przez DLG w 2007 roku w ramach konkursu organizowanego przez Niemieckie Stowarzyszenie Rolnicze. W tym samym konkursie mieszankę Color-Rado, żelki Small Kids oraz Phantasia nagrodzono srebrnym medalem. Produkty Haribo zdobyły wyróżnienia w dziedzinie jakości oraz analizy sensorycznej wyrobów piekarniczych i słodyczy. Zdobyte nagrody są gwarancją najwyższej jakości, doskonałego smaku, oraz potwierdzeniem spełnienia przez firmę najwyższych standardów rynkowych.

W tegorocznej edycji konkursu DLG w kategorii wyrobów piekarniczych i słodyczy, do której należały żelki Haribo, przetestowano 861 produktów zgłoszonych przez 177 producentów z całej Europy.

Wyróżnienia Niemieckiego Stowarzyszenia Rolniczego przyznawane są produktom żywnościowym spełniającym najwyższe standardy jakości oraz wymagania rynkowe. Co roku berlińskie Centrum Testowania Produktów Żywnościowych DLG powołuje grono niezależnych ekspertów, specjalistów branżowych z zakresu rzemiosła, przemysłu, nauki i nadzoru procesów produkcji. Przyznają oni nagrody w kilkunastu kategoriach produktowych, w oparciu o badania, także laboratoryjne, przeprowadzane według naukowych i uznanych metod. Dzięki temu wyróżnienia DLG cieszą się opinią obiektywnych i należą do jednych z najważniejszych w branży.

HARIBO to istniejący od 1920 roku producent żelków, pianek i gum rozpuszczalnych znanych na całym świecie. W swojej ofercie ma kilkaset rodzajów produktów HARIBO, pianek Marshmallows oraz gum rozpuszczalnych MAOAM o imponującym bogactwie kształtów, kolorów i smaków. Firma produkuje swoje wyroby w 18 fabrykach na świecie a jej produkty są kupowane przez dzieci i dorosłych w ponad 100 krajach. HARIBO produkuje dziennie 80 milionów Złotych Misiów. Z ich rocznej produkcji mógłby powstać łańcuch otaczający trzykrotnie ziemię! W Polsce HARIBO obecne jest od 1992 roku. Wysoką jakość produktów Haribo potwierdzają otrzymane nagrody i wyróżnienia: "Superprodukt 2005", "Produkt Roku. Innowacja 2006", "Złota Odznaka Jakości 2006", "Top Innowacje" oraz "Lider Forum 2006".