TeresaJ
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 37, Artykułów: 129Jak ugotować jajko w całości
Jak ugotować jajko w całość, bez pęknięć i innych niespodzianek.
Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.
Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.
W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.
Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.
Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki - w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!
Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego - od kuchcika po szefa kuchni!
TeresaJ
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 37, Artykułów: 129Jak ugotować jajko w całość, bez pęknięć i innych niespodzianek.
TeresaJ
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 37, Artykułów: 129Smaczna i soczysta pieczeń.
cherry
| Złoty Ekspert | Przepisów: 508, Artykułów: 729Przestępczość istnieje także w przemyśle spożywczym. Rozbito gang mięsny działający w Wielkopolsce.
kołczu
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 77, Artykułów: 1147Grzybobranie dla zajętych i leniwych. Dzięki szczepionkom mikoryzowym możemy sobie zasadzić własne prawdziwki!
MadLen
| Kucharz | Przepisów: 2, Artykułów: 1Prosty sposób na pozbycie się nieproszonych gości z kalafiora
cherry
| Złoty Ekspert | Przepisów: 508, Artykułów: 729Przychodzi facet do lekarza...
Marta Chowaniec
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 5, Artykułów: 240Przepis pochodzi z restauracji Malinowy Ogród z Gdańska.
Marta Chowaniec
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 5, Artykułów: 240Przepis udostępniła restauracja Malinowy Ogród z Gdańska.
Marta Chowaniec
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 5, Artykułów: 240Przepis od restauracji Malinowy Ogród.
Marta Chowaniec
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 5, Artykułów: 240W swoich restauracjach promuje cydr, czyli alkohol z jabłek. Podkreśla, że składnik jest podstawą gotowania.