Co zrobić, by mężczyzna wynosił śmieci?

  • 5

Śmieci nie wychodzą z kosza same, same nie przemieszczają się również w stronę śmietnika. Co zrobić, by pomagał im w tym Twój mężczyzna?

         
ocena: 2/5 głosów: 4
Co zrobić, by mężczyzna wynosił śmieci?
Zbuduj dom, posadź drzewo i pocznij syna, to cele, jakie przyświecają życiu niejednego mężczyzny. Z dumą patrzysz jak ciężką pracą realizują się marzenia twojego partnera. Jednak są takie prace domowe, z którymi sobie nie radzi tak jakby chciał – z różnych powodów.

Jedną z takich czynności jest wynoszenie śmieci. Twój mężczyzna unika tego nie ze względu na wstyd, czy z obawy na zyskanie potocznej opinii pantoflarza. Dzieje się tak dlatego, że jest to dla niego niewdzięczne zadanie, które przysparza mu sporo problemów. Pierwsze schody zaczynają się już podczas wyciągania worka z kosza. Standardowe worki, których do tej pory używałaś są cienkie, a co za tym idzie - bardzo słabe. Powoduje to szybkie porwanie folii i wysypanie śmieci na zewnątrz. Twój partner nie jest zwolennikiem brudzenia sobie rąk podczas zbierania rozsypanych resztek jedzenia i pustych opakowań.

Do szewskiej pasji doprowadza go również zawiązywanie takiego worka - zazwyczaj jest on wypełniony po brzegi i nie posiada specjalnego sznureczka bądź pasków do wiązania. Uśmiechasz się pod nosem widząc jak dorosły mężczyzna kombinuje na wszystkie możliwe sposoby, jak zawiązać worek na śmieci.

Aby uniknąć tych kłopotliwych sytuacji zacznij używać worków Mulititop marki Paclan. Teraz na polskim rynku pojawiła się ich ulepszona wersja - Multitop Lux. Są one bardziej wytrzymałe i szczelniejsze od zwykłych worków. Zapewnia to nowoczesna, dwuwarstwowa technologia ich wykonania. Dodatkowo worki te mają wycięte cztery rogi ułatwiające zakładanie na kosz oraz trwałe i łatwe wiązania. Dzięki tym zaletom worki Multitop Lux marki Paclan cieszą się ogromnym powodzeniem wśród gospodyń domowych i ich drugich połówek.
Dostępne są w trzech pojemnościach: 35, 60, 120 l.

Worki Multitop Lux ceny brutto:
35 l (20 szt.) 5,21 zł; 60 l (16 szt.) 7,34 zł;120 l (10 szt.) 9,44 zł