Dania z piekarnika

Dania z piekarnika kojarzą się nam z pieczeniami, ciastami, zapiekankami. Tymczasem piekarnik może dla nas wyczarowac o wiele więcej.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Dania z piekarnika
Wydawnictwo serii: "Kuchnia smakosza" przedstawia swoje najnowsze propozycje w książce: "Dania z piekarnika". Książka tą chce nam uzmysłowić, ile możliwości daje nam w kuchni piekarnik, i że nawet zwykłe dania, takie jak choćby kanapki, o wiele lepiej smakują na gorąco.

Książka zawiera przepisy na przystawki, dania główne, a także desery. Dzięki zdjęciom możemy zobaczyć, jak fantazyjnie wygląda zapiekana wołowina, wieniec serowy lub brzoskwinie zapiekane. Dodatkową pomocą, nie tlyko w przgotowaniu,ale też w wyborze tego, co chcemy przyrządzić, jest podany czas potrzebny na przygotowanie posiłku, a także symbole oznaczające ilość kalorii, jakie on zawiera. Dzięki temu może zdecydować, na jaki eksperyment kulinarny sobie pozwolimy.

Dzięki podanym tu przepisom uda nam się przyrządzić nie tylko cały obiad,ale także pyszną kolację i podwieczorek. Dania takie jak ostrobok zapiekany z kabaczkami, lasagne z kurczakiem, papryka z ratatouille, ciasto kijowskie z wiśniami robią wrażenie nie tylko przepysznym smakiem,ale też smakowitym wyglądem. Ta książka kucharska chce przekonać czytelników, że dania z piekarnika to nie tylko mięsa i ciasta  - to cała gama warzyw, owoców, dodatków, przystawek. Słowem- cała gama pyszności.

"DANIA Z PIEKARNIKA" KUCHNIA SMAKOSZA