Do czego jest zdolny szesnastolatek w kuchni?

Leon Myszkowski - dotychczas kojarzony jako "syn sławnej mamy" - swoją pierwszą książką udowadnia, jak wiele ma do zaoferowania w świecie kulinariów. "Kuchnia Leona" ukazała się 28 września, nakładem wydawnictwa Edipresse Książki.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Do czego jest zdolny szesnastolatek w kuchni?
To pozycja, po którą warto sięgnąć nie tylko ze względu na ciekawe i smaczne przepisy, ale przede wszystkim dlatego, żeby uzmysłowić sobie, że zainteresowania współczesnego nastolatka mogą wykraczać poza szeroko rozumiany Internet i łapanie Pokemonów!

„Kuchnia Leona” z pewnością ucieszy jego fanów, bowiem oprócz przepisów można w niej znaleźć sporo informacji o samym Autorze - o jego zainteresowaniach, o tym, jak radzi sobie ze szkołą i popularnością, jakie jest jego zdanie na temat „hejtu”, co chciałby robić w przyszłości. Tym samym udowadnia, że ma coś do powiedzenia, jest bystry i ma swoje pasje - więc nie warto postrzegać go przez pryzmat bycia „synem sławnej mamy”.  

Dla tych, którzy dotychczas nie śledzili poczynań Leona zaskoczeniem może okazać się fakt, że interesuje się gotowaniem… od najmłodszych lat! Już na pierwszych stronach książki przyznaje, że jego pierwsza jajecznica nie wyglądała najlepiej. Szczerze i otwarcie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat otaczającego świata (nie tylko kulinarnego) ukazując  tym samym portret współczesnego nastolatka.

Leon Myszkowski, "Kuchnia Leona"
fot. materiały prasowe

Oprócz 35 zróżnicowanych przepisów, w książce znajduje się wiele praktycznych porad i wskazówek, które z pewnością przydadzą się wszystkim tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z gotowaniem. Sam Autor przyznaje, że do osiągnięcia kulinarnego sukcesu niezbędny jest… dobry nastrój!

W książce na Czytelników czeka również multimedialna niespodzianka - pięć unikalnych filmów z przepisami na dania takie jak: placki z owocami, szybkie burgery czy tagliatelle z kurkami - oczywiście w wykonaniu samego Autora! Taka forma zaprezentowania przepisów z pewnością ułatwi zadanie tym, którzy stawiają w kuchni swoje pierwsze kroki.

Aby obejrzeć ekskluzywne treści wystarczy pobrać aplikację Tap2C z Google Play lub AppStore na urządzenie mobilne i zeskanować oznaczone miejsce.

Książka dostępna na empik.com

Kim jest Leon Myszkowski?
16-letni kucharz-hobbysta, syn piosenkarki Justyny Steczkowskiej i architekta (dawniej modela) Macieja Myszkowskiego; mieszka z rodzicami pod Warszawą, jest uczniem liceum. Jego profile na kanałach społecznościowych cieszą się dużą popularnością. 28 września nakładem Edipresse Książki ukazała się jego pierwsza książka „Kuchnia Leona”.