Nadaj swojemu życiu zupełnie nowy smak!

Czy da się gotować smacznie nie używając soli i stawiając na zdrowe żywienie? Tak! Udowadnia to Mariola Bojarska-Ferenc w swojej najnowszej książce „Życie ma smak”, której premiera odbędzie się już 12 października!

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Nadaj swojemu życiu zupełnie nowy smak!
Przepisów na zdrowe dania jest sporo. Z każdej strony zasypywani jesteśmy pomysłami na bycie fit i odchudzenie naszego jadłospisu. Nie zawsze jednak te przepisy są faktycznie smaczne. Zupełnie inaczej jest w przypadku książki Marioli Bojarskiej-Ferenc, która na 352 stronach pokazuje, że zdrowe odżywianie może być także pełne smaku!

W książce można znaleźć mnóstwo przepisów na dania, które pozytywnie wpłyną na nasz organizm. Zdrowe śniadania, obiady bez soli, kolacje nie obciążające układu trawienia i desery, które nie powodują wyrzutów sumienia. Czy można chcieć więcej?

Co ciekawe, autorka sama zaznacza, iż jej przepisy to jedynie początek. Podsuwa pewną gamę patentów na zdrowsze posiłki, ale również zachęca do ich modyfikowania i odkrywania na nowo smaków. Najprościej mówiąc – zachęca do zabawy jedzeniem w poszukiwaniu tego, co nam najbardziej smakuje.

Książkę można kupić na stronie empik.com!

 
Mariola Bojarska-Ferenc, "Życie ma smak"
fot. materiały prasowe


Kim jest Mariola Bojarska-Ferenc?
Nieoceniony ekspert w dziedzinie zdrowego stylu życia. Dziennikarka i trenerka fitness. Na swoim koncie posiada ponad 2000 programów telewizyjnych, w których opowiada o zdrowym stylu życia. Dodatkowo wydała wiele książek i płyt DVD z ćwiczeniami. I co najbardziej imponujące – uczestniczyła w przeszło 40 kongresach amerykańskich organizacji zajmujących się rozwojem zdrowia i fitnessu IDEA i ECA.