Duża Paczka Wafli Familijnych Jutrzenki

Familijne wprowadza na opakowania Wafli Duża Paczka 450g niższą cenę - 5,99zł. W sprzedaży dostępne są dwa smaki wafelków w zwiększonej gramaturze - śmietankowe oraz kakaowe.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Duża Paczka Wafli Familijnych Jutrzenki
Familijne - lider rynku wafli, wprowadza na opakowania Wafli Duża Paczka 450g rekomendowaną cenę - 5,99zł. W sprzedaży dostępne są dwa ulubione przez konsumentów smaki wafelków w zwiększonej gramaturze - śmietankowe oraz kakaowe.

Wafle Familijne są liderem rynku wafli rodzinnych w Polsce i wciąż umacniają swoją pozycję. Obecnie należy do nich ponad 42% udziałów wartościowo w sprzedaży tej kategorii. Jak buduje się tak silną pozycję marki?

Sukces rynkowy Wafli Familijnych jest przede wszystkim wynikiem starannie prowadzonych analiz, uwzględniających potrzeby i oczekiwania konsumentów. Marka, obecna na rynku od 1995 r., stopniowo zwiększała swoje udziały. Już w 2003 r. plasowały się one na poziomie 26%. Rosnąca popularność wśród konsumentów zaowocowała wzrostem sprzedaży, a w efekcie doprowadziła markę na pozycję zdecydowanego lidera rynku w tej kategorii. Osiągnięty w ubiegłym roku poziom 42% udziałów utrzymuje się do dziś.

Firma, jako jedyna w Polsce, oferuje tak szeroki wybór smakowy wafli. W sprzedaży dostępnych jest osiem wariantów Wafli Familijnych 180g: kakaowo-śmietankowe, śmietankowe, kakaowe, kokosowe, orzechowe, truskawkowe, chałwowe oraz cytrynowe.

Konsumenci najchętniej sięgają po smak śmietankowy i kakaowy. W 2007r. Jutrzenka wprowadziła na rynek Wafle Familijne Duża Paczka 450g - tę samą chrupką słodycz o większej gramaturze. W tym sezonie, na froncie opakowania dodano informację o rekomendowanej cenie produktu, która jest teraz niższa i wynosi 5,99 zł.

Producent: Jutrzenka Colian Sp. z o.o.
Produkt:Wafle Familijne o smaku śmietankowym 80g; 1,55 zł.
Wafle Familijne o smaku kakaowym 80g; 1,55 zł.
Wafle Familijne o smaku śmietankowym 180g; 3,18zł.
Wafle Familijne o smaku kakaowym 180g; 3,18zł.
Wafle Familijne o smaku śmietankowym Duża Paczka 450g; 5,99 zł.
Wafle Familijne o smaku kakaowym Duża Paczka 450g; 5,99zł.