Ekspres do kawy Lavazza za zdjęcie

Firma Eden Springs organizuje konkurs dla obecnych oraz nowych Klientów., a do wygrania jest nowoczesny ekspres ciśnieniowy do kawy Lavazza.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Ekspres do kawy Lavazza za zdjęcie
Firma Eden Springs organizuje konkurs dla obecnych oraz nowych Klientów. Wystarczy jedno zdjęcie obrazujące, jak woda Eden wpływa na dobre samopoczucie w pracy, by stać się właścicielem nowoczesnego ekspresu ciśnieniowego do kawy Lavazza.

- Jesienna aura coraz mocniej wpływa na negatywne samopoczucie pracowników. Stają się ospali, brak im werwy do działania. Postanowiliśmy obdarować kilka firm tzw. „zastrzykiem energii”, dając im możliwość wygrania jednego z pięciu ekspresów ciśnieniowych do kawy Lavazza – powiedziała Marta Jakóbiak, Kierownik Marketingu firmy Eden Springs. 

Do konkursu mogą przystąpić wszystkie firmy, które do 31 października zamówią dostawy wody Eden, jak również obecni Klienci Eden Springs, którzy podpisali umowę po 1 lipca 2009 roku. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie ukazujące, jak woda Eden wpływa na dobre samopoczucie w pracy oraz zarejestrować się i wgrać je na stronie www.eden.pl/konkurs. Komisja wyłoni pięciu zwycięzców, którzy otrzymają ekspresy ciśnieniowe do kawy Lavazza. Dodatkowo co dziesiąty uczestnik konkursu zostanie nagrodzony trzema butlami wody źródlanej Eden. Konkurs trwa do 31 października.