Fotografia kulinarna w lesie? Tak!

17 września odbył się wernisaż wystawy Dagmary Radzikowskiej, autorki bloga o nazwie THE BYK. Jeśli kochacie kulinaria i zachwycają Was piękne zdjęcia - nie możecie tego przegapić!

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Fotografia kulinarna w lesie? Tak!
O wyjątkowości całego przedsięwzięcia może świadczyć fakt, że jest to jedna z pierwszych indywidualnych wystaw fotografii kulinarnej w Polsce - chociażby dlatego warto zobaczyć, co w przysłowiowej trawie piszczy.

Na wernisażu pojawiło się wiele osób ze świata mediów i biznesu ale przede wszystkim nie zabrakło tam pasjonatów sztuki kulinarnej i fotografii. Zgromadzeni goście mieli możliwość nie tylko podziwiania prac Autorki, ale także degustacji wybranych kanapek z cyklu fotografii Dagmary Radzikowskiej. Dzięki temu wszyscy mieli okazję rozsmakować się w sztuce... dosłownie!

Wystawa THE BYK  Wystawa THE BYK

Kto by pomyślał, że przygotowywanie kanapek dla przyjaciół zaowocuje w ten sposób! Wystarczyło pytanie o dwa lub trzy ulubione składniki, by rozpocząć pracę - nad smakiem, kompozycją oraz zdjęciami.

Jednak na wystawie w galerii w lesie będziecie mieli okazję zobaczyć - oprócz fotografii przedstawiających słynne kanapki, od których wszystko się zaczęło - także inne prace Dagmary Radzikowskiej, obejmujące między innymi zdjęcia tworzenia kulinariów i ... aktów jedzenia.

Ta wystawa to prawdziwa uczta - nie tylko dla oczu, ale przede wszystkim dla ducha. Jesteśmy dumni, że możemy patronować tak interesującemu wydarzeniu, które łączy sztukę i kulinaria.


Wystawa potrwa do 18 października 2015 r.