Wystawa fotografii kulinarnej

  • 2

17 września, w warszawskiej galerii w lesie, odbędzie się indywidualna wystawa fotografii kulinarnej Dagmary Radzikowskiej zatytułowana „The Byk”. Jest ona kontynuacją projektu bloga o tej samej nazwie.

         
ocena: 4/5 głosów: 7
Wystawa fotografii kulinarnej
fot. informacja prasowe
Kanapki dla przyjaciół
Wszystko zaczęło się od kanapek dla przyjaciół i znajomych. To była dla Radzikowskiej niezbędna inspiracja. Najpierw było pytanie o dwa – trzy składniki, które lubią, następnie wyprawa na targ po te najwyższej jakości. Potem już artystyczna praca nad smakiem, kompozycją i w końcu nad zdjęciami. Tak powstało kilkadziesiąt tysięcy fotografii w ramach autorskiego projektu, który zaowocował współpracą artystki z takimi magazynami jak Twój Styl, Kukbuk, czy Lavie.

Kanapka

The Byk
To debiutancka wystawa Radzikowskiej i jedna z pierwszych w Polsce ekspozycji fotografii kulinarnej. Obejmie ona cykl 26 fotografii – nie tylko kanapek, ale także aktów jedzenia i tworzenia kulinariów. Wystawa będzie prawdziwą ucztą dla miłośników sztuki, kulinariów i przede wszystkim smakoszy życia. Ekspozycja prac będzie połączona z degustacją wybranych przez autorkę kanapek z bloga The Byk, od których wszystko się zaczęło.

O artystce
Dagmara Radzikowska - stylistka, osobisty doradca do spraw wizerunku. Modą pasjonuje się od zawsze. Zawodowo zajmuje się nią od 16 lat. Współpracowała z najważniejszymi luksusowymi magazynami na polskim rynku, takimi jak m.in."Twój Styl”,"Viva", "Gala", "Elle", “Cosmopolitan".

Śliwki

O galerii
Galeria w lesie – powstała, by prezentować i promować dobrą fotografię artystyczną. Ambicją galerii jest udział w tworzeniu rynku fotografii kolekcjonerskiej w Polsce. Swoją nazwę galeria zawdzięcza przestrzeni w której się mieści. Warszawskie studio las to prestiżowe studio fotograficzno-filmowe. Industrialne wnętrze studia nadaje galerii niepowtarzalny charakter, jest to miejsce spotkań wielu kreatywnych osób ze świata sztuki, mody i biznesu. W galerii gościło już grono ciekawych fotografów, m.in. Szymon Szcześniak, Kasia Bobula, Tomasz Albin, czy Robby Cyron oraz grupa młodych talentów podczas I edycji wystawy „gwl* YOUNG stars".

Szczegóły Wystawy
Wernisaż: 17 września, godz. 19.00

Z radością informujemy, że serwis Gotujmy.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.


Polecamy: 5 rad dla początkujących fotografów kulinarnych