Goździki i świąteczne ozdoby i zapachy

  • 2

Może się wydawać banalna, jednakże nie każdy zna sposób tworzenia Świątecznych Zapachów przy pomocy goździków i paru owoców!

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Goździki i świąteczne ozdoby i zapachy
Jak dobrze wiemy większości z nas święta kojarzą z przeróżnymi zapachami i przepysznymi daniami. Dlatego właśnie pozwolę sobie na umieszczenie wręcz banalnego sposobu na cudny świąteczny zapach, a wystarczy nam do tego paczka goździków i kilka dowolnych owoców.

Wystarczy wsiąść pomarańczę lub inny owoc i po wkłuwać weń goździki wedle upodobanego wzoru. Ja najbardziej lubię tradycyjny zestaw goździki i pomarańcze lub goździki i gruszki. Dodatkowo taki "owocowy jeżyk" jest fantastyczną dekoracją stołu!

Możemy postawić półmisek z orzechami i po nakłuwanymi owocami na środku świątecznego stołu, by wszyscy zasiadający czuli prawdziwy klimat świąt lub dyskretnie poutykać je po kątach, by zapach roznosił się w pomieszczeniu. Dodatkowo jest to fantastyczny sposób na zajęcie łapek naszych dzieci na przedświąteczne godziny, których zawsze nam brakuje tak by miały fantastyczną zabawę!