Hydrożelowy plaster chłodzący

W przypadku stłuczeń, skręceń, obrzęków pourazowych czy też sińców świetnie sprawdzi się innowacyjny, hydrożelowy plaster chłodzący PREL® blue.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Hydrożelowy plaster chłodzący
W przypadku stłuczeń, skręceń, obrzęków pourazowych czy też sińców świetnie sprawdzi się innowacyjny, hydrożelowy plaster chłodzący PREL® blue. Jego działanie oparte jest na formule Hydronique®, dzięki której możliwy jest natychmiastowy efekt terapeutyczny, a w miejscu przyłożenia plastra skóra może oddychać. Mentol zawarty w PREL® blue szybko zredukuje ból i zmniejszy obrzęk.
Oprócz przyjemnego uczucia chłodu, PREL® blue ładnie pachnie, jest dyskretny, bo nie widać go pod ubraniem, a także nie zostawia na nim nieestetycznych śladów. Plaster jest łatwy do przyłożenia i bezbolesny przy usuwaniu. Zmieści się do plecaka czy kieszeni, więc można go mieć zawsze pod ręką.

Genexo Sp z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną, założoną w 2002 r. Portfolio firmy stanowi szeroki wachlarz produktów obejmujący zarówno leki przepisywane z rekomendacji lekarza jak i preparaty OTC, wyroby medyczne i suplementy diety.

Genexo Sp. z o.o. wspiera działania Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.