Najlepiej Smakująca Wódka w Cannes

Festiwal w Cannes to jedna z najważniejszych filmowych imprez w roku. Na festiwalu obecna była także Najlepiej Smakująca Wódka na Świecie - Grey Goose.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Najlepiej Smakująca Wódka w Cannes
Festiwal w Cannes to jedna z najważniejszych filmowych imprez w roku. Gwiazdy z całego świata pojawiają się na francuskim Lazurowym Wybrzeżu by poznać zdobywców Złotej Palmy. Na festiwalu obecna była także Najlepiej Smakująca Wódka na Świecie - Grey Goose.

Soho House and Grey Goose Club

Cannes przez dwa tygodnie maja jest światową stolicą kina. Marka Grey Goose od lat wspiera branżę filmową, dlatego nie mogło jej zabraknąć na tegorocznym festiwalu. Aby uczcić wyjątkową okazję jaką jest największy festiwal filmowy w Europie, producenci alkoholu przygotowali dla gwiazd wyjątkowe przyjęcie. 16 maja w zamku Chateau de Napoule marka Grey Goose otworzyła Soho House and Grey Goose Club. Klub był otwarty tylko przez jedną noc, przez co przyjecie stało się wyjątkowo ekskluzywnym, niepowtarzalnym wydarzeniem. Malowniczy zamek położony na Lazurowym Wybrzeżu stał się idealnym miejscem spotkania gwiazd.

Do Soho House and Grey Goose Club zaproszono 200 gości – znanych aktorów, reżyserów i producentów filmowych. Wieczór rozpoczął się od ekskluzywnej kolacji w zamkowym ogrodzie. Następnie serwowane były niepowtarzalne, stworzone specjalnie na tę okazję koktajle na bazie Najlepiej Smakującej Wódki na Świecie. Twórcą drinków był ambasador marki Grey Goose - Ludo Miazga. Goście mogli skosztować czterech koktajli inspirowanych festiwalową atmosferą.

Koktajle proponowane przez markę Grey Goose urzekły zaproszonych na przyjęcie gości. Wyjątkowe drinki zachwyciły reżysera Quentina Tarantino i aktorkę Rachel Weisz. Wśród gości pojawili się też aktorzy znani z tegorocznych hitów filmowych – Oscar Isaac grający w przeboju „Che” oraz występująca w „W” Elizabeth Banks, a także Robin Wright Penn, gwiazda kultowego filmu „Forrest Gump”. Doborowe towarzystwo oraz wspaniała atmosfera imprezy sprawiły, że przyjęcie Grey Goose podczas tegorocznego festiwalu w Cannes na długo pozostanie w pamięci.