Oto prawdziwe złote przeboje Joli Caputy!

Kolejna książka Joli Caputy "Złote przeboje" już w sprzedaży! Zobacz jakie przepisy docenili czytelnicy i które receptury znalazły się w środku.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Oto prawdziwe złote przeboje Joli Caputy!
fot. Edipresse

Złote przeboje... czyli 60 najlepszych przepisów blogerki!


W kolejnej już książce Joli Caputy spodziewaliśmy się zobaczyć przepisy na dania, które - choć nie wymagają szczególnych kulinarnych zdolności - pokochamy za wspaniały smak i prostotę wykonania. Otrzymaliśmy 60 absolutnie najlepszych z najlepszych: to dania, które od początku powstania bloga Przepisy Joli cieszyły się największą popularnością, podobnie jak książka "Od śniadania do kolacji".

Oprócz popularności wyróżniają je także wyjątkowo przychylne oceny samych czytelników. To było właśnie kluczem doboru konkretnych dań, jakie się w tu znalazły.

Wśród najpopularniejszych przepisów znalazły się m.in.:
  • Fasolka po bretońsku,
  • Zupa gulaszowa,
  • Bigos,
  • Pulpety w sosie pieczarkowym,
  • Sernik wiedeński,
  • Cytrynówka,
  • Babka piaskowa.

Porady Joli

Co robić, gdy w trakcie krojenia okaże się, że nóż jest tępy, a ty akurat nie masz pod ręką ostrzałki? Jak zniwelować ostry smak zupy? Czy da się zachować aromat świeżych ziół na dłużej? Oprócz przepisów, znajdujemy tu także proste, lecz cenne porady.

Książka podzielona jest na rozdziały tematyczne, po każdym rozdziale znajdziemy także miejsce na własne notatki. Całości dopełniają smakowite zdjęcia dań, dodatkowo każdy przepis prezentowany jest wraz z wybranym komentarzem 

A oto mały przedsmak, czyli co znajdziemy w środku:

Zupa ogórkowa Joli Caputy

Jabłecznik Przepisy JoliJola CaputaPrzez kilka lat z powodzeniem współpracowała jako ekspert kulinarny z redakcjami pism o najwyższej sprzedaży. Od 2010 roku testowane przez nią przepisy, ale także i porady dotyczące kulinariów, publikował miesięcznik “Przepisy czytelników”, a następnie “Ciasta czytelników” i “Najlepsze ciasta”. W ciągu trzech lat przetestowała łącznie ponad 1000 opublikowanych przepisów, nadesłanych do redakcji przez czytelniczki. Swoim doświadczeniem i bogatą kulinarną wiedzą obecnie dzieli się na własnym blogu, który wystartował 1 stycznia 2014roku. Strona www.PrzepisyJoli.com to blog kulinarny, na którym codziennie pojawia się porcja nowych postów z przepisami.
Śledzisz blogi kulinarne? Zajrzyj do naszego działu wywiadów z blogerami.