Kariera Emmy Harte

Czy baśń o Kopciuszku można przenieść do rzeczywistości? Czy można z pokojówki stać się królową imperium? Jeżeli nie oglądaliście serialu i filmu "Kariera Emmy Harte"...

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Kariera Emmy Harte
Czy baśń o Kopciuszku można przenieść do rzeczywistości? Jak wygląda droga na szczyt? Ile trzeba włożyć wysiłku, by z pokojówki stać się królową imperium? Jeżeli nie oglądaliście serialu i filmu "Kariera Emmy Harte", teraz nie możecie przegapić książki pod tym samym tytułem!

W 1905 roku młoda służąca Emma Harte, opuszcza dwór Fairley. Ma 16 lat, jest sama i spodziewa się dziecka.

W 1968 roku jest jedną z najbogatszych kobiet na świecie i seniorką rodu. Jej imperium obejmujące sieć domów towarowych rozciąga się od Anglii, poprzez wielkie miasta Ameryki aż po dziewicze ostępy Australii. Jednakże droga Emmy do sukcesu była długa i wyboista. Kiedy jako szesnastolatka ze złamanym sercem i nieślubnym dzieckiem wkraczała w dorosłe życie, była rozczarowana i skrzywdzona. To przełomowe doświadczenie, a także kolejne trudne momenty w życiu wykształciły w niej wolę walki, cierpliwość, wytrwałość i ... pokorę.

Filmowa adaptacja powieści cieszyła się ogromną popularnością na całym świecie.

Bradford Barbara Taylor - ceniona autorka literatury kobiecej. Jej powieści zostały przetłumaczone na trzydzieści osiem języków i wydane w osiemdziesięciu krajach. Najgłośniejsze to seria o Emmie Hart i jej rodzinie.

Wydawnictwo Książnica