Konkurs - Inspiracje na wakacje

  • 10

Lato to dla wielu z nas czas odkrywania nowych rzeczy, eksperymentowania, poznawania. Pomyśleliśmy, że warto byłoby przenieść te wakacyjne doświadczenia do kuchni i... przygotowaliśmy dla was konkurs!

Teoretycznie zadanie jest bardzo proste - pozostawiamy do waszej dyspozycji cztery produkty: porzeczki, morele, kalafiora i fasolkę szparagową. Waszym zadaniem jest wybrać jeden produkt, który będzie "sercem" przepisu, którym się podzielicie.

Nie dajemy Wam żadnych ograniczeń co do typu potrawy. Jedyne, czego od Was oczekujemy to: przepis składający się z minimum 5 składników. To wy decydujecie, który konkursowy produkt weźmiecie na warsztat. Eksperymentujcie, wymyślajcie, łączcie, komponujcie - wszystkie kulinarne chwyty dozwolone!

ZADANIE KONKURSOWE:

1. Przygotuj przepis, w którym głównym składnikiem będzie jeden z wymienionych produktów: morela, porzeczka, kalafior lub fasolka szparagowa. Przepis musi składać się z minimum 5 składników.

2. Przepis dodaj za pośrednictwem formularza dodawania przepisów, wybierając z listy konkursów: „Konkurs - Inspiracje na wakacje"
 
UWAGA!
- wybrany przez Ciebie główny składnik musi być świeży (nie mrożony, nie z puszki itd.)
- główny składnik musi pełnić istotną rolę w przepisie - nie może być jedynie dekoracją lub dodatkiem

Zachęcamy Was do zapoznania się ze zaktualizowanym regulaminem konkursowym!

Dodaj przepis
 

NAGRODY:
 
Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy 3 laureatów.

I MIEJSCE
Blender Bosch ErgoMixx MSM67170

 

Bosch ErgoMixx MSM67170


Zdobywca I miejsca otrzyma niezawodny blender marki Bosch, umożliwiający rozdrabnianie, siekanie, ubijanie piany i kruszenie lodu. Praca w kuchni z takim pomocnikiem to czysta przyjemność!


II MIEJSCE
Urządzenie do lodów Ariete 638


Urządzenie do lodów i jogurtów Ariete 638

Zdobywca II miejsca otrzyma urządzenie Ariete, dzięki któremu zamienisz swoją kuchnię w mini-lodziarnię! Odkryj przyjemność z własnoręcznego przyrządzania lodowych deserów!


III MIEJSCE
Mikser ręczny Zelmer Mix Robi 381.61 Symbio (ZHM0861S)

Mikser Zelmer Mix Robi 381.61 Symbio (ZHM0861S)
Zdobywca III miejsca otrzyma mikser ręczny marki Zelmer. Wielofunkcyjny sprzęt, który z pewnością ułatwi kuchenne prace w każdym domu! Nie tylko miksuje i ubija pianę - dzięki dodatkowym końcówkom również miesza, rozdrabnia i uciera!


Konkurs trwa od 14.07.2017 do 06.08.2017.

Lista laureatów zostanie ogłoszona najpóźniej 18.08.2017.


 
Regulamin konkursu

Znaleźliśmy 170 przepisów w konkursie: Konkurs - Inspiracje na wakacje