Konkurs - Moje wakacyjne ciasto z owocami

Podziel się z nami swoimi przepisem na ciasto z owocami lata i wygraj jedną z książek Kuchniokracja. Deserownik. Głosuj na przepis i wybierz laureata.

Latem wśród wypieków nie może zabraknąć ciast ze świeżymi owocami. Puszyste ciasta ucierane, tarty z malinami, truskawkami czy borówkami, serniki na zimno, torty bezowe... wakacyjne spotkanie nie może się bez nich obyć!

Zadanie konkursowe


1. Przygotuj ciasto z wykorzystaniem świeżych owoców dostępnych latem, takich jak maliny, truskawki, jagody, borówki, jeżyny, czereśnie, wiśnie, morele, śliwki, brzoskwinie, porzeczki, agrest, poziomki. 
2. Przepis dodaj za pośrednictwem formularza dodawania przepisów, wybierając z listy konkursów: „Konkurs - Moje wakacyjne ciasto z owocami". Dodaj minimum 3 zdjęcia (w tym zdjęcia ilustrujące proces przygotowania).


dodaj przepis

Uwaga:
  • Nie używaj owoców mrożonych ani owoców z puszki, kandyzowanych, suszonych (możesz je wykorzystać w roli dodatku). Świeże owoce powinny być widoczne w / na cieście. 
  • Możesz użyć owoców innych niż wymienione, także owoców egzotycznych
  • Przepis konkursowy musi stanowić ciasto w dużej wersji (nie nagrodzimy tartaletek, muffinek, miniserniczków).

Nagrody

Autorzy 5 ciekawych przepisów otrzymają książki Kuchniokracja. Deserownik autorstwa Magdaleny Tomaszewskiej-Bolałek, autorki bloga Kuchniokracja.

4 laureatów wybierze redakcja, natomiast piąta książka powędruje do autora przepisu, który zgromadzi pod nim największą liczbę komentarzy (liczy się tylko 1 komentarz tego samego użytkownika). Zachęcamy do komentowania przepisów konkursowych i głosowania za pomocą gwiazdek.
 
Kuchniokracja. Deserownik

Zachęcamy do komentowania przepisów konkursowych i głosowania za pomocą gwiazdek.
 
 Konkurs trwa od 22 lipca do 11 sierpnia 2019 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż 30 sierpnia 2019 r.
 
 
regulamin konkursu

POLECANE

Znaleźliśmy 35 przepisów w konkursie: Konkurs - Moje wakacyjne ciasto z owocami