Konkurs - Moje wakacyjne ciasto z owocami

Podziel się z nami swoimi przepisem na ciasto z owocami lata i wygraj jedną z książek Kuchniokracja. Deserownik. Głosuj na przepis i wybierz laureata.

Latem wśród wypieków nie może zabraknąć ciast ze świeżymi owocami. Puszyste ciasta ucierane, tarty z malinami, truskawkami czy borówkami, serniki na zimno, torty bezowe... wakacyjne spotkanie nie może się bez nich obyć!

Zadanie konkursowe


1. Przygotuj ciasto z wykorzystaniem świeżych owoców dostępnych latem, takich jak maliny, truskawki, jagody, borówki, jeżyny, czereśnie, wiśnie, morele, śliwki, brzoskwinie, porzeczki, agrest, poziomki. 
2. Przepis dodaj za pośrednictwem formularza dodawania przepisów, wybierając z listy konkursów: „Konkurs - Moje wakacyjne ciasto z owocami". Dodaj minimum 3 zdjęcia (w tym zdjęcia ilustrujące proces przygotowania).


dodaj przepis

Uwaga:
  • Nie używaj owoców mrożonych ani owoców z puszki, kandyzowanych, suszonych (możesz je wykorzystać w roli dodatku). Świeże owoce powinny być widoczne w / na cieście. 
  • Możesz użyć owoców innych niż wymienione, także owoców egzotycznych
  • Przepis konkursowy musi stanowić ciasto w dużej wersji (nie nagrodzimy tartaletek, muffinek, miniserniczków).

Nagrody

Autorzy 5 ciekawych przepisów otrzymają książki Kuchniokracja. Deserownik autorstwa Magdaleny Tomaszewskiej-Bolałek, autorki bloga Kuchniokracja.

4 laureatów wybierze redakcja, natomiast piąta książka powędruje do autora przepisu, który zgromadzi pod nim największą liczbę komentarzy (liczy się tylko 1 komentarz tego samego użytkownika). Zachęcamy do komentowania przepisów konkursowych i głosowania za pomocą gwiazdek.
 
Kuchniokracja. Deserownik

Zachęcamy do komentowania przepisów konkursowych i głosowania za pomocą gwiazdek.
 
 Konkurs trwa od 22 lipca do 11 sierpnia 2019 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż 30 sierpnia 2019 r.
 
 
regulamin konkursu

Znaleźliśmy 35 przepisów w konkursie: Konkurs - Moje wakacyjne ciasto z owocami