Konkurs - Przez żołądek do serca!

  • 7

Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Najwyższy czas pomyśleć o tym, co zaserwować podczas kolacji we dwoje. Pyszne jedzenie w towarzystwie wina to obowiązkowy element romantycznego wieczoru. Dlatego zachęcamy Was do przygotowania wyjątkowych walentynkowych dań i przekąsek!

Walentynki to dzień, w którym z większą śmiałością szepczemy sobie czułe słówka, czynimy zobowiązujące wyznania oraz okazujemy miłość. Chociaż niektórzy nie przepadają za tym świętem - uznając je za przejaw komercji i konsupcjonizmu - warto spojrzeć na nie przychylnym okiem.

Święto Zakochanych, a także kolejne dni lutego stwarzają doskonałą okazję, do tego by miło spędzić czas z drugą połówką lub z całą rodziną. Jak wiadomo, nic tak nie uprzyjemnia wspólnych chwil jak dobre jedzenie, dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs - Przez żołądek do serca!

Uruchomcie swoją wyobraźnię i pokażcie nam, jakie dania lub domowe fast foody serwujecie drugiej połowie lub członkom rodziny w Walentynki i nie tylko.

Do konkursu możecie dodawać przepisy na domowe fast foody (np. hamburgery i burgery (mięsne i wegetariańskie, w tym burgery z soczewicy, ciecierzycy i z buraków), hot-dogi (w tym hot-dogi francuskie), tosty, a także kebab, tortillę i inne.

Jeśli przygotowujecie kolację w bardziej wytwornej wersji podzielcie się przepisami na te wyjątkowe dania. To od Was zależy, czy zrobicie potrawę z pyszną kaczką (np. po seczuańsku), jagnięciną czy indykiem. Możecie też postawić na buritto, shoarmę lub dania na bazie makaronu

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj przepis na wyjątkowe danie lub fast food, które zaserwujesz podczas romantycznej kolacji dla dwojga lub chcąc okazać miłość najbliższym. Miło będzie jeśli przepis przedstawisz w walentynkowej scenerii.

2. Przepis dodaj za pośrednictwem formularza, wybierając z listy: Konkurs - Przez żołądek do serca!

Nagrody:

Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy 4 laureatów. Autorzy najciekawszych przepisów otrzymają Komplety noży w drewnianym bloku Florina.


noże Florina


Dodaj przepisKonkurs trwa od 10 lutego 2017 roku do 24 lutego 2017 roku.

Laureatów ogłosimy najpóźniej do 3 marca 2017 roku.


Regulamin konkursu

Znaleźliśmy 139 przepisów w konkursie: Konkurs - Przez żołądek do serca!