Konkurs - Zagraj w zielone!

  • 22

Zima uparcie nie odpuszcza… Każdy z nas marzy o tym, by w końcu zrobiło się cieplej, przyjemniej i bardziej energetycznie! Chociaż nie mamy wpływu na pogodę, z pomocą przychodzi nam kulinarna wyobraźnia! Zapraszamy do konkursu, dzięki któremu zazieleni się w Waszych kuchniach!

Oby do wiosny… Kiedy za oknem nic nie napawa optymizmem, trudno powstrzymać się przed tym westchnieniem. Ponure dni, znikoma ilość promieni słonecznych sprawiają, że brakuje nam wigoru i pozytywnego nastawienia.

Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, by dobra energia pełną parą wkroczyła do naszych kuchni. Zatraćmy się w przygotowywaniu pysznych, zdrowych dań i deserów, do wykonania których użyjemy warzyw i owoców o pięknej zielonej barwie.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu dedykowanego. Zagrajcie z nami w zielone! Do konkursu zaprosiliśmy 104 osoby, które przez ostatnie pół roku (czyli w okresie od 15 sierpnia 2016 do 15 lutego 2017 roku) dodały najwięcej komentarzy na Gotujmy.pl.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy znalazłeś się w gronie szczęśliwców, sprawdź swoją skrzynkę prywatnych wiadomości. Właśnie poprzez PW informujemy Was, że zakwalifikowaliście się do konkursu i możecie wziąć w nim udział.

Zadanie konkursowe:

Przygotuj przepis z wykorzystaniem przynajmniej dwóch spośród podanych niżej produktów. Przepis wraz ze zdjęciem dodaj do naszego serwisu. Uwaga! Żaden z tych produktów nie może być wyłącznie dekoracją potrawy.

Zielone produkty, do wykorzystania w przepisach:

- szpinak
- seler naciowy
- kapusta
- jarmuż
- awokado
- gruszka


Nagrody:

Spośród nadesłanych propozycji wybieramy 5 laureatów. Na każdego zwycięzcę czeka karta ROSSMANN wartości 100 zł.


karty do Rossmana


Dodaj przepis


Konkurs trwa od 16 lutego do 2 marca 2017 roku.

Laureatów ogłosimy najpóźniej do 9 marca 2017 roku.


Regulamin konkursu

Znaleźliśmy 72 przepisów w konkursie: Konkurs - Zagraj w zielone!