"Krój, gotuj, wow" - komiksowa książka kucharska

Oryginalna książka kucharska zawierająca 50 prostych i klasycznych receptur kuchni włoskiej. Przepisy w formie komiksów pokażą ci krok po kroku jak samodzielnie przyrządzić prawdziwą włoską ucztę.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
"Krój, gotuj, wow" - komiksowa książka kucharska
fot. Materiały prasowe
Z żartobliwego wstępu książki kulinarnej "Krój, gotuj, wow" wydawnictwa Insignis dowiesz się, jak robić zakupy, jakie stosować techniki oraz jakich akcesoriów i składników używać, aby gotować w prawdziwie włoskim stylu.

Książka zawiera 50 szybkich i prostych klasycznych przepisów pochodzących z istnej bibli kuchni włoskiej Srebrna łyżka (Il cucchiaio d'argento), którą opublikowano po raz pierwszy we Włoszech w 1950 roku.

Zilustrowane w komiksowym stylu przepisyidealne zarówno dla kucharzy młodych i starych, świeżo upieczonych i doświadczonych. 

Komiksowa książka kucharska
Zdjęcie: Materiały prasowe

Proste przystawki takie jak słodko-kwaśna caponata, klasyczne dania główne - kurczak cacciatore, pizza margherita, lasagne bolognese i apetyczne desery - malinowe semifreddo z powodzeniem uda się przygotować każdemu.

"Krój, gotuj, wow" to również zbiór przepisów z wykorzystaniem ryb i mięs, makarony, zupy, sałatki, tarty, cantucci, semifreddo. Prawdziwa włoska kuchnia dla każdego.