KUCHNIA – serwis kulinarny na telefon

  • 1

Wyobraź sobie, że możesz mieć dostęp do unikalnych przepisów gdziekolwiek się tylko znajdziesz. Wystarczy, że będziesz mieć przy sobie komórkę i gotowe – pomysły na szybkie i smaczne dania kuchni polskiej i kuchni świata już są w zasięgu Twojej ręki. A to wszystko dzięki KUCHNI!

         
ocena: 0/5 głosów: 0
KUCHNIA – serwis kulinarny na telefon
fot. Materiały prasowe
KUCHNIA to nowoczesny serwis na telefon, dzięki któremu będziesz mieć dostęp do unikalnych przepisów, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Dostęp do niego umożliwia przeglądanie receptur w interaktywnej, multimedialnej formie bezpośrednio z telefonu komórkowego. A wszystko to za symboliczną opłatą, która wynosi dokładnie tyle ile sms specjalny.

W KUCHNI znajdziesz zarówno proste i tanie przepisy na potrawy dla całej rodziny, jak i bardziej wyszukane pomysły na obiad. Są one podzielone na kilkanaście kategorii, wśród których znajdują się dania jednogarnkowe oraz potrawy z kuchni świata.

Aby rozpocząć korzystanie z serwisu, wystarczy wysłać darmowego SMS-a o treści K na numer 60189. Tylko tyle potrzeba, by mieć KUCHNIĘ w zasięgu ręki!

Sałatka z pomidorem
Fot.: Materiały prasowe