Kulinarne SHOW - ostatnie pokazy!

To już ostatni weekend z Kulinarnym SHOW - kucharze zawitają w Szczecinie, Czeladzi, Warszawie i Lublinie.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Kulinarne SHOW - ostatnie pokazy!
Podobnie jak w zeszłym roku Kenwood Polska rusza w Wielkie Kulinarne SHOW  po całej Polsce. Na naszej trasie znajdzie się wiele miast, które na weekend staną się prawdziwą mekką miłośników pysznej Kuchni.

A kto za tym wszystkim stoi?

Nikt inny jak Kurt Scheller, Adam Chrząstowski, Giancarlo Russo i Teo Vafidis, którzy poprowadzą specjalne pokazy, zdradzając tajniki mistrzowskiej kuchni.

Podczas pokazów nie tylko zobaczycie Mistrzów w akcji, spróbujecie przygotowanych potraw, a także będziecie mieli szansę uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu świata kulinariów.

Już w najbliższy weekend ( 17-18 grudnia) będziemy aż w czterech miastach Polski!
Tym samym czas na ostatnią odsłonę naszego SHOW!

•Tajniki greckiej kuchni odkryje Teo Vafidis, a to wszystko podczas weekendowych pokazów w Szczecinie, w sklepie Media Markt w godzinach 13-18

•W Lublinie sztukę kulinarną odkryje nikt inny, jak sam Kurt Scheller!
Czekamy na Was w sklepie Media Markt.  Już teraz zarezerwujcie sobie najbliższy weekend, w godzinach 13-18

Czeladź za to szykuje się na pokaz Adama Chrząstowskiego który odbędzie się
w Media Markt, w weekend w godzinach 13-18

•Włoska Kuchnia stanie otworem prze mieszkańcami Warszawy, a to za sprawą Giancarlo Russo i Jego pokazu w Media Markt przy ul.Górczewskiej. Czekamy na Was w weekend w godzinach 13-18.

Zarówno w Warszawie, jak i Szczecinie obok pokazów kulinarnych tajemnice zaklęte w filiżance kawy odkryją Mistrzowie Polski w Latte Art.. A to wszystko za sprawą specjalnych pokazów zdobienia kawy!


Serdecznie zapraszamy!