Lipton Ice Tea wyróżniona

  • 1

Wyróżnienia zdobyte przez Lipton Ice Tea potwierdzają popularność marki w Polsce i zaufanie jakim cieszy się wśród konsumentów.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Lipton Ice Tea wyróżniona
Już po raz drugi Lipton Ice Tea została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta. W tym roku marka zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Napoje Ice Tea”. W roku 2008 marka podbiła rynek nowością Lipton Ice Tea White, za którą otrzymała srebrny laur i tytuł „Odkrycie roku 2008”.

Wyróżnienia zdobyte przez Lipton Ice Tea potwierdzają popularność marki w Polsce i zaufanie jakim cieszy się wśród konsumentów. Na nagrodzone w tegorocznym głosowaniu portfolio marki składają się zróżnicowane odmiany i smaki: mrożone herbaty czarne - Lipton Ice Tea Lemon i Peach, herbaty zielone – Lipton Ice Tea Green i nowa na naszym rynku Lipton Green Apple Ice Tea, herbata czerwona – Lipton Ice Tea Red oraz biała Lipton Ice Tea White. Herbaty mrożone Lipton Ice Tea są w 100% naturalne- przygotowywane na bazie prawdziwych herbacianych liści, nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników.

Nagrodzona w ubiegłorocznym plebiscycie Lipton Ice Tea White to wprowadzona w 2008 roku na polski rynek biała herbata mrożona. Cechuje ją szczególnie wysoka zawartość antyoksydantów, które hamują działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za proces starzenia się organizmu. Dzięki swym właściwościom Lipton Ice Tea White pozwala zachować konsumentom młodość.

“Laur Konsumenta” to największy plebiscyt konsumencki w kraju, pozwalający wyłonić co roku najpopularniejsze produkty i marki w prawie 300 kategoriach. O tym, kto otrzyma nagrodę, decyduje ogólnopolski sondaż, którego wyniki odzwierciedlają tendencje na krajowym rynku.