Michel Moran - Ambasadorem Alei Smaków

W Galerii Mokotów Michel Moran poprowadzi w Alei Smaków Akademię Kulinarną, w ramach której pierwsze spotkanie odbędzie się już w sobotę 16 listopada 2013 r.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Michel Moran - Ambasadorem Alei Smaków
Michel Moran - wielki pasjonat kulinariów, a przede wszystkim znakomity kucharz znany  wszystkim jako juror programu MasterChef został Ambasadorem Alei Smaków, która po przebudowie funkcjonuje w nowej odsłonie w Galerii Mokotów.

„Cieszymy się ogromnie, że Michel Moran znalazł czas, aby zostać Ambasadorem Alei Smaków i poprowadzić Akademię Kulinarną. Wspólne gotowanie z publicznością to wyjątkowe przeżycie, które pozwala doświadczyć i posmakować dań różnych kuchni świata wszystkimi zmysłami. Patrząc w ekran telewizora nie czujemy zapachu i smaku potraw. W naszej Akademii każdy kto odwiedzi Aleję Smaków w Galerii Mokotów będzie mógł spróbować wyśmienitych potraw przyrządzonych przez Michela Moran”  - mówi Paweł Klimczak Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Mokotów.Aleja Smaków to wyjątkowe miejsce na drugim piętrze Galerii Mokotów z bogatą ofertą kilkunastu restauracji, które daje możliwość spróbowania różnych kuchni całego świata: śródziemnomorskiej, polskiej, azjatyckiej i amerykańskiej. Kulinarne Serce Mokotowa to przestrzeń idealna na smaczny lunch i relaks w ciągu dnia, a także miejsce spotkań.

Michel Moran urodził się we Francji, gdzie tajniki kuchni zaczął zgłębiać już jako 14 letni chłopiec. Obecnie doświadczony szef kuchni i restaurator, który z szacunkiem i pasją wykonuje zawód kucharza. Od ponad 30 lat pracuje w gastronomii, zdobywając doświadczenie w różnych regionach Europy, zaczynał w Paryżu, a następnie poprzez Niemcy, Luksemburg i Genewę trafił do Polski, gdzie od 2004 jest szefem kuchni i właścicielem restauracji „Bistro de Paris”.


Informacje prasowe