5-7 listopada - Międzynarodowe Targi Wina

  • 1

Z roku na rok spożycie wina w Polsce wzrasta. Jednak Polacy wciąż uczą się, jak prawidłowo dobierać oraz przechowywać wina. Wszystkich miłośników tego trunku, zapraszamy na targi wina w Krakowie!

         
ocena: 4/5 głosów: 6
5-7 listopada -  Międzynarodowe Targi Wina
fot. Edipresse - Panthermedia

Trunek tak uwielbiany przez Włochów i Francuzów staje się coraz popularniejszy w naszym kraju. Nie da się ukryć, że coraz bardziej interesujemy się winiarstwem. Z przyjemnością poznajemy tajniki sztuki, jaką jest łączenie wina z potrawami.

Świetnym przeszkoleniem z winiarstwa są właśnie Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO w Krakowie, które odbędą się w dniach 5-7 listopada 2014 roku w krakowskiej hali Expo. Jest to impreza, która nie tylko jest ofertą handlową producentów win, ale również świetnym miejscem, aby nauczyć się od najlepszych, jak rozpoznawać wina pod względem smaku, zapachu oraz barwy trunku.

                             
                              Zdjęcie: Fotolia

Tej imprezie towarzyszą rozmaite spotkania, szkolenia, a nawet seminaria i degustacje. Ponadto, podczas targów możemy spotkać najsłynniejszych winemarker’ów m.in. Victor’a  Schoenfield’a, Michel’a Rolland’a czy Jair’a Agopian’a.

Wszystkich miłośników wina oraz osoby zainteresowane tematyką winiarską serdecznie zachęcamy do przybycia na Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie. Więcej informacji uzyskacie wchodząc na stronę Międzynarodowych Targów Wina ENOEXPO. Zapraszamy!