Musli na drugie śniadanie

  • 1

Nadszedł dzień, w którym zabrzmiał pierwszy dzwonek. Dzieci z impetem ruszyły do szkoły, a my znów zastanawiamy się, co włożyć im do plecaka na drugie śniadanie. Doskonałym pomysłem na zdrową przekąskę są chrupiące batony zbożowe BA!

         
ocena: 5/5 głosów: 6
Musli na drugie śniadanie
fot. Fotolia
Chrupiące musli BA! wypasione bakaliami to dobry pomysł na poranną i jednocześnie smaczną dawkę energii. Batony zbożowe to pożywne i bardzo szybkie rozwiązanie dylematów śniadaniowych. Doskonale sprawdzą się z owocowym lub naturalnym jogurtem, bądź tradycyjnie – z mlekiem. Kompozycja najwyższej jakości bakalii Bakalland oraz polskich zbóż to źródło pozytywnej energii na cały dzień pełen szkolnych wyzwań!

Pożywna przekąska

Zazwyczaj drugie śniadanie kojarzone jest z kanapkami, ciastkami albo chipsami – szczególnie te ostatnie chętnie zjadane są przez najmłodszych. Jak sprawić, by nasze dzieci chętniej sięgały po pożywne przekąski? Przekonać je, że one również mogą być równie smaczne i słodkie.

BA!rdzo wartościową i pełną energii propozycją na drugie śniadanie są batony zbożowe BA! (40g), zawierające chrupiące orzechy oraz dorodne suszone owoce. Taka przekąska to nie tylko dawka pozytywnej energii dla Twojego dziecka, ale również doskonała alternatywa dla klasycznych słodyczy. BA! to przede wszystkim połączenie pełnego ziarna i cennych składników odżywczych: potasu z suszonych owoców oraz magnezu, fosforu i witamin zawartych w orzechach. Taka kompozycja zapobiega zmęczeniu, pomaga w koncentracji i dodaje energii do podejmowania szkolnych wyzwań.
  musli Bakalland

Do plecaka idealne!

Obok tradycyjnych batonów BA! w 7 smakach, dostępna jest także nowość– BA!mini – batony zbożowe w miniaturowej formie. To idealna porcja w sam raz na dwa gryzy, a do tego bardzo praktyczna – batonik BA!mini zmieści się w każdym tornistrze, plecaku, a nawet kieszeni. Możesz także dać dziecku BA!mini w torebce, aby mogło podzielić się radością ze szkolną paczką.

Produkty BA! to zastrzyk energii na cały dzień w pozytywnych smakach: 5 bakalii, 5 orzechów, 5 owoców tropikalnych. Żaden głód nie zaskoczy już Twojego dziecka. BA! doda mu niezbędnej siły do nauki na 5! BA! to school – powrót do szkoły pełen pozytywnej energii!

musli bakalland 5 bakalii
Informacje prasowe