Niesamowite ilustracje

  • 1

Ptaki, które zobaczymy za chwilę na tych zdjęciach, są całkowicie zrobione z jedzenia. Te niesamowite kompozycje na pewno Cię zaskoczą. Zapraszamy do oglądania naszej galerii!

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Niesamowite ilustracje
fot. www.zalajkowane.pl

Autorką tych niezwykłych zdjęć jest Anna Keville Joyce. Obrazki na poniższych zdjęciach są całkowicie wykonane z jedzenia. Artystka zaczęła tworzyć obrazki ptaków po tym, jak jej ukochany ptak odszedł. Można powiedzieć, że powstały one na jego cześć. Ptaki te, wykonane są z wielką starannością i dbałością o każdy szczegół. Warto zwrócić uwagę na to, jakiego dokładnie jedzenia użyła autorka, by stworzyć te obrazki. Trzeba przyznać, że ma dużą wyobraźnię, by w taki właśnie sposób wykorzystać te produkty spożywcze. Po raz kolejny możemy się przekonać, że jedzenie służy nie tylko naszemu żołądkowi, lecz także może stanowić  natchnienie. Zapraszamy do podziwiania tych niezwykłych obrazków.

1. Pelikan

Trochę rzodkiewki, ryżu, orzechy i gotowe. Trzeba przyznać, że ten pelikan jest naprawdę bardzo realistyczny. Zachwyca na pewno odbiorców tej ilustracji, niezwykła staranność i dokładność w wykonaniu. To jest po prostu ładne. A Wy co uważacie? Podoba się Wam taki pelikan?

pelikan
Źródło: www.zalajkowane.pl

2. Dzięcioł

Ten ptak to mistrzostwo samo w sobie. Ziarna kawy, cebula, papryka, przyprawy okazały się wspaniałym tworzywem, by powstał ten oto ptak. Znów możemy dostrzec, że wszystko zostało starannie i dokładnie wykonane. Prezentuje się naprawdę znakomicie. Ta artystka ma naprawdę niebywały talent. A Wam podoba się taki dzięcioł z jedzenia?

dzięcioł
Źródło: www.zalajkowane.pl

3. Sowa

Kolejny obrazek, tym razem w roli ptaka - sowa. Do tego, by ją stworzyć użyto pora, kalafior, spieczony chleb (a w zasadzie zwęglony), ziarna słonecznika, ryż, pieczarki, ziele angielskie (albo pieprz ziarnisty). Powstał naprawdę wspaniały obrazek, który pokazuje, jak pomysłowo można wykorzystać produkty spożywcze, które znajdziemy w lodówce. Ta sowa to naprawdę przyjemny obrazek. A Wy co sądzicie?

sowa
Źródło: www.zalajkowane.pl

4. Wróble na kablach wysokiego napięcia

Ten obrazek jest nam dobrze znany. Często obserwujemy wróbelki, które zatrzymują się na słupach i siedzą na kablach wysokiego napięcia. Na tym obrazku do stworzenia wróbla wykorzystano ziarna słonecznika. I możemy podziwiać kolejny, piękny obrazek.

wóble
Źródło: www.zalajkowane.pl

Zaprezentowane w tej galerii obrazki są wykonane po pierwsze z olbrzymią starannością, po drugie zachwyca to, jak można wykorzystać najprostsze produkty spożywcze, które znajdziemy w lodówce. Jedzenie może być inspiracją, mieliśmy okazję się już wielokrotnie o tym przekonać. Jednak tworzone z jedzenia ilustracje nadal zaskakują, ciągle odkrywamy coś nowego, niezwykłego. A może Wy potraficie zrobić z jedzenia coś niezwykłego? Jeżeli tak, to podzielcie się z nami swoimi pomysłami, pokażcie zdjęcia. Czekamy!


Odkryj przepis na sałatkę ze szpinakiem i grillowanymi krewetkami >>>