Nowy wortal Lady Speed Stick

LadySpace.pl to unikalne miejsce, gdzie młode kobiety mogą znaleźć cenne i praktyczne informacje dotyczące najważniejszych sfer ich życia...

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Nowy wortal Lady Speed Stick
LadySpace.pl to unikalne miejsce, gdzie młode kobiety mogą znaleźć cenne i praktyczne informacje dotyczące najważniejszych sfer ich życia. Miejsce, w którym nie tylko zasięgną rady specjalisty, podyskutują na forum, ale także będą się bawić, stworzą własny świat i znajdą nowe przyjaciółki.

Marka Lady Speed Stick chce być jeszcze bliżej swoich użytkowniczek, rozumieć ich potrzeby, zainteresowania, problemy. Chce być przyjaciółką młodych kobiet, dlatego z myślą o nich stworzyła wyjątkowy serwis. Wortal LadySpace jest projektem w 100% "kobiecym". Jego twórcom przyświecała idea stworzenia wirtualnego świata młodych, dynamicznych kobiet, w którym będą mogły odnaleźć wszystko to, co je interesuje, pasjonuje, bawi i rozwija.

Odpowiedzią na ich potrzeby jest nie tylko oryginalna stylistyka wortalu, która nawiązuje do znanych na całym świecie gier takich jak Second Life czy The Sims, ale przede wszystkim zawartość merytoryczna serwisu, tworzona przez grono ekspertów z dziedziny psychologii, seksuologii, kosmetologii i stylistyki. Eksperci nie tylko publikują swoje artykuły, ale także radzą internautkom na forum serwisu.

Dużą atrakcją wortalu są eksperci wirtualni – Fryzjer oraz Stylista. Są to nowoczesne aplikacje, które pomagają użytkowniczkom przejść metamorfozę: dopracować lub zmienić Twój wizerunek.

Serwis www.ladyspace.pl został podzielony na sekcje, dzięki którym z łatwością można odnaleźć poszukiwane tematy i aplikacje. Każda z sekcji zawiera ciekawe artykuły, praktyczne porady oraz bogate zbiory linków do stron www związanych bezpośrednio z poruszaną tematyką.

Internautki, które odwiedzą LadySpace będą miały dostęp do ciągle aktualizowanych materiałów na temat urody i stylu, uczuć i relacji międzyludzkich, kultury, rozrywki i kariery zawodowej. Będą mogły także poznać męski punkt widzenia na tematy poruszane przez siebie na forum dzięki zaproszonemu do współpracy tajemniczemu mężczyźnie, który w felietonach polemizuje z forumowiczkami. Dodatkowo na LadySpace użytkowniczki wortalu mają możliwość wygrania m.in. dezodorantów Lady Speed Stick, będą także na bieżąco informowane o nowościach i ciekawych ofertach.

LadySpace to platforma, która łączy portal tematyczny dla młodych kobiet i wirtualny świat, w którym użytkowniczki mogą zamieszkać, stworzyć swój własny kobiecy świat i korzystać z przywilejów jego mieszkanki. Zawartość LadySpace tworzą w dużym stopniu także użytkowniczki wortalu, wymieniając się opiniami i wrażeniami na licznych forach dyskusyjnych oraz dzieląc się swoją twórczością.

Serwis daje możliwość swobodnej kreacji własnej osoby. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i inwencję twórczą. W Karcie Mieszkanki można opisać siebie, podzielić się swoimi pasjami, cechami charakteru. Następnie można wybrać miejsce zamieszkania: jedną z czterech dzielnic (śródziemnomorską, tropikalną, wiejską lub biznesową), nazwę ulicy i numer domu. Na koniec warto nadać swojemu domkowi unikalny charakter korzystając z aplikacji zmiany kolorystyki oraz dodawania wybranych elementów.

Ogrom podstawowych możliwości, które daje zamieszkanie w ladyspace,  to dopiero wstęp do większej zabawy. Ta rozpoczyna się, gdy nawiążesz kontakt z sąsiadkami i innymi mieszkankami LadySpace za pomocą wbudowanego komunikatora on-line. Dostępne narzędzia pozwolą mieszkance LadySpace prowadzić życie zbliżone do rzeczywistego, robić innym mieszkańcom psikusy lub miłe uczynki np. wysłać życzenia urodzinowe lub zrobić huczną imprezę.

Na wortalu www.ladyspace.pl istnieje możliwość przejścia także na stronę produktowi marki Lady Speed Stick – www.ladyspeedstick.pl, gdzie internautki mogą zapoznać się z szerokim portfolio marki, przeczytać ciekawe informacje o produktach oraz za pomocą specjalnego testu dobrać dezodorant odpowiedni do ich potrzeb.