Pokaż mi swoją kuchnię, a powiem ci kim jesteś

W związku z ekspansją szeroko rozumianej sztuki kulinarnej nie tylko częściej i bardziej świadomie gotujemy, ale - jak pokazują nowe badania konsumenckie - na samo urządzenie kuchni jesteśmy w stanie wydać o wiele więcej, niż dotychczas.

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Pokaż mi swoją kuchnię, a powiem ci kim jesteś
fot. Samsung

Nieprzypadkowo mówi się, że kuchnia jest sercem domu. Wraz z upływem czasu znacznie tego miejsca również uległo zmianie - dziś to nie tylko pomieszczenie w którym są przygotowywane i spożywane posiłki.

Coraz częściej właśnie tam oddajemy się rozrywce a nawet … pracy! Z kolei sprzęt AGD znajdujący się w kuchni stał się atrybutem statusu społecznego, tak jak samochody czy drogie zegarki.

Lubimy pięknie mieszkać i otaczać się efektownymi przedmiotami ale jednocześnie coraz bardziej zwracamy uwagę na estetykę i funkcjonalność. To, co dobrze wygląda ma być przede wszystkim użyteczne!

Samsung Chef Collection  Samsung Chef Collection

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów - pasjonatów kulinariów - firma Samsung stworzyła zaawansowane rozwiązania AGD, dzięki którym w domowym zaciszu będzie można poczuć się jak w profesjonalnej kuchni.

Co wyróżnia linię Samsung Chef Colletion? Przede wszystkim fakt, że wybitni szefowie kuchni mieli realny wpływ na funkcjonalności zastosowane w tych produktach. Precyzyjna kontrola temperatury, intuicyjna obsługa, prostota użytkowania - wszystko to cechuje urządzenia z tej linii.

Jak podkreśla rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska, "zapotrzebowanie na kuchenne innowacje i wzornictwo reprezentujące jakość właściwą produktom przeznaczonym do restauracji" rośnie.

Samsung Chef Collection

Dlatego też nieprzypadkowo ambasadorem Samung Chef Collection został Wojciech Modest Amaro - idea linii doskonale wpisuje się w jego filozofię, czyli dbałość o najwyższą jakość przechowywania składników, gotowania i serwowania potraw.

Gotuj z Samsungiem i poczuj się jak profesjonalista w swojej kuchni!

Samsung Chef CollectionPolecamy: Amaro dla Samsunga >>>