Polskie Dni w Maso Corto

Między 13 a 20 czerwca odbędzie się kolejna edycja POLSKICH DNI W MASO CORTO.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Polskie Dni w Maso Corto
Już w połowie czerwca po raz siódmy odbędą się POLSKIE DNI W MASO CORTO. 

Tydzień między 13 a 20 czerwca będzie obfitował w niezapomniane emocje. Poza sportowymi zmaganiami i koncertami gwiazd polskiej estrady na uczestników czeka jeszcze wiele innych fascynujących atrakcji takich jak FESTIWAL KUCHNI czy POKAZY MODY.

Swoją obecność na dzień dzisiejszy potwierdzają: Joanna Jabłczyńska, Beata Sadowska, Agnieszka Warchulska, Mateusz Ligocki a także Anna Bosak. 

Polskie Dni w Maso Corto to impreza promująca aktywny wypoczynek we włoskim Tyrolu Południowym, a dokładniej w malowniczym kurorcie narciarskim jakim jest właśnie Maso Corto. Przepiękna górska sceneria tego regionu przyciąga swym urokiem ponad 12.000 wielbicieli białego szaleństwa z Polski każdego roku, w tym gwiazdy polskiego filmu, telewizji i muzyki a nawet sportowców. Lodowiec odwiedziły już takie sławy jak: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Deląg, Kuba Wojewódzki, Ilona Felicjańska a także Przemysław Saleta.

Imprezy Polskich Dni w Maso Corto to wspaniałe połączenie aktywnego wypoczynku z doskonałą kuchnią, energetyzującymi koncertami i zabawą do rana. Podczas tegorocznego eventu odbędzie się wielki FESTIWAL KUCHNI pod patronatem magazynu KUCHNIA. Redaktor naczelna miesięcznika KUCHNIA, Anna Wrońska, wraz z Adamem Chrząstowskim, szefem kuchni krakowskiej restauracji Ancora, zaprezentują gościom produkty typowe dla Południowego Tyrolu i zaproponują, jak można dopasować je do polskich przepisów.

Odbędzie się także cykl szkoleń winiarskich poświęconych winom z Dolomitów, a poprowadzi go redaktor naczelny Magazynu WINO, Tomasz Prange-Barczyński.

Kolejne przewidziane atrakcje to pokazy MODY oraz TAŃCA. Ogólnie można powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie! Po całym dniu wrażeń i zmagań sportowych (wyprawy TREKKINGOWE, testy nart firmy BLIZZARD, snowboardów i rolek firmy K2, łucznictwo i wiele, wiele innych) goście będą mogli poszaleć w namiocie festynowym, gdzie odbędą się imprezy oraz koncerty polskich gwiazd.

Dla osób szukających wyciszenia oraz spokoju organizowane bedą zajęcia JOGI oraz PILATES na lodowcu (na wysokości 3200m.). A która z kobiet nie lubi pięknie wyglądać? Doznać chwili relaksu i poświęcić czas na przyjemności ciała i ducha. W tym roku specjalną niespodzianką będzie KĄCIK BEAUTY LA MADAME, przygotowany przez pracownie stylu i urody LA MADAME. Po całodniowych sportowych zmaganiach w kąciku będzie można skorzystać z masażu oraz profesjonalnego make up'u. Warto pamiętać, że piękno jest zwierciadłem duszy każdego z nas.

Jednym z największych atutów Maso Corto jest to, że nawet w środku lata można tam uprawiać wiele sportów, także jeździć na nartach czy snowboardzie. Tych, którzy wola wypoczywać mniej aktywnie, napewno zainteresuje możliwość opalania się u podnóża lodowca lub wycieczki do położonego nieopodal Parku Narodowego Texel.

Oeganizatorzy zapewniają niesamowite wrażenia i wspaniałe wspomnienia z tej tygodniowej imprezy POLSKICH DNI W MASO CORTO. Na wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje, wspaniałe nagrody i niezapomniane chwile.