Bacardi Mojito w Warszawie

21 czerwca w Warszawie czekają drinki Bacardi Mojito The Original, a na deser koncert Natalii Kukulskiej...

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Bacardi Mojito w Warszawie
Najlepsza muzyka, znakomici goście, miętowo - limonkowa sceneria, nawiązująca do bohatera wieczoru – wyśmienitego drinka Bacardi Mojito The Original, a na deser koncert Natalii Kukulskiej. Te i wiele innych atrakcji czekają na uczestników polskiej edycji światowej imprezy Bacardi Mojito The Original Party, która odbędzie się 21 czerwca w Warszawie!


Bacardi Mojito w Warszawie - wyjątkowy klimat


Wyjątkowe imprezy pod hasłem Bacardi Mojito The Original Party odbędą się w tym samym czasie w kilkudziesięciu krajach na całym świecie! W tym roku, po raz pierwszy w historii do grona uczestników tego niezwykłego wydarzenia dołączą polscy klubowicze. Polska odsłona Bacardi Mojito The Original Party, która odbędzie się 21 czerwca w Warszawie w klubie Hard Rock Cafe, spełni wymagania wszystkich spragnionych zabawy na światowym poziomie. Już sam wybór miejsca potwierdza wyjątkowość i niepowtarzalność tego wydarzenia. Jest to że pierwsza restauracja międzynarodowej sieci lokali Hard Rock Cafe w Europie, w której znajdują się liczne pamiątki, należące do najwybitniejszych gwiazd światowej sceny muzycznej. Specjalnie na potrzeby Bacardi Mojito The Original Party zostanie przygotowana niezwykła scenografia w różnych odcieniach zieleni, która w połączeniu z subtelnym aromatem mięty i limonki, stworzy zupełnie nowy wymiar klubowego szaleństwa.

Bacardi Mojito w Warszawie - moc muzycznych wrażeń


W świat niezwykłych klubowych doznań przeniesie wszystkich uczestników Dj Lux, zwycięzca ubiegłorocznej edycji Konkursu „Zostań Dj’em Bacardi B-Live”. Wspierać go będzie Daniel Polkowski aka Banan, słynny saksofonista, który od kilku lat z powodzeniem wspiera grą na saksofonie czołówkę polskich Dj'ów housowych. Ten wyśmienity mix muzyczny rozgrzeje klubowiczów i przygotuje na występ gwiazdy wieczoru, Natalii Kukulskiej. Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek, zaprezentuje premierowe utwory ze swojego najnowszego albumu „Sexi Flexi”. Nie zabraknie także starszych, popularnych hitów artystki. Będzie to wyjątkowy, kameralny występ, przypominający słynną serię MTV Unplugged, tylko dla gości Bacardi Mojito The Original Party.

Bacardi Mojito - miętowo - limonkowe orzeźwienie


Głównym „bohaterem” wieczoru będzie wyjątkowy drink Bacardi Mojito The Original. W tajemnice jego przygotowania wprowadzą gości profesjonalni barmani, mistrzowie sztuki flair, którzy zadbają nie tylko o wrażenia smakowe ale i wizualne. Perfect Serve Show - takiego widowiska nie można przegapić! Specjalnie przygotowany bar, spowity zielonym światłem, pokreśli rytuał przygotowywania jednego z najbardziej znanych i lubianych drinków świata. Nazwa „mojito” pochodzi od słowa „mojo”, które w potocznym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza „czar”. Koktajl swój subtelny i orzeźwiający smak zawdzięcza świeżym liściom mięty i soczystej limonce. Połączenie tych składników z delikatnym rumem Bacardi Superior, wodą sodową i syropem cukrowym tworzy kompozycję o niepowtarzalnych walorach smakowych. Miętowo – limonowy mix będzie stanowił także motyw przewodni strojów hostess i hostów. Profesjonalny personel zadba o komfortowy przebieg imprezy, zachęcając do wspólnej zabawy oraz delektowania się kuszącym smakiem i wyglądem Bacardi Mojito The Original.

21 czerwca 2008 r. w najmodniejszych klubach na całym świecie... w tym samym czasie... wielu niezwykłych ludzi będzie się bawić na jednym z największych wydarzeń sezonu - imprezie Bacardi Mojito The Original Party. Masz niepowtarzalną szansę do nich dołączyć!