Tom Hanks i jego prezent dla dziennikarzy w Białym Domu

Aktor przysłał dziennikarzom pracującym w Białym Domu ekspres do kawy. Co napisał w dołączonym liściku?

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Tom Hanks i jego prezent dla dziennikarzy w Białym Domu
fot. www.instagram.com/veronica4makeup/
Po objęciu władzy przez nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, Tom Hanks zdecydował się przesłać przebywającym w Białym Domu dziennikarzom prezent, który z pewnością wesprze ich w codziennej, wielogodzinnej pracy.

Aktor znany z filmów takich jak „Filadelfia” czy „Forest Gump” podarował reporterom ekspres do kawy. I to wcale nie taki najtańszy – kosztuje około 2 tysięcy dolarów! Do prezentu Hanks dołączył liścik, który ponoć sam napisał na maszynie do pisania. Treść wiadomości jest właściwie apelem skierowanym do dziennikarzy Białego Domu, w którym aktor prosi, aby dalej pełnili swoją służbę w imię sprawiedliwości i prawdy, z naciskiem na to ostatnie. Dokładne słowa gwiazdora brzmią: „Keep up the good fight for Truth, Justice, and the American Way… Especially the Truth part”.


Zdjęcia liściku oraz podarunku można zobaczyć na profilach społecznościowych obdarowanych dziennikarzy, m.in. Steve’a Holland’a. Media donoszące o niezwykłym geście aktora przypominają, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Hanks wspiera w ten sposób pracowników pokoju prasowego w Białym Domu. Również podczas prezydentury George’a W. Busha w 2004 roku podarował dziennikarzom urządzenie do parzenia kawy. Nie da się ukryć, że aktor w oryginalny i wymowny sposób wyraża swoje zdanie na temat aktualnych wydarzeń politycznych.