Prezent pod choinkę dla mężczyzny

  • 2

Szukasz pomysłu dla wymagającego mężczyzny, kochającego elegancję, lubiącego przełamywać standardy, który ceni oryginalne dodatki również do klasycznego garnituru?

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Prezent pod choinkę dla mężczyzny
Chcesz podarować zaskakujący ale jednak praktyczny prezent? StrefaPrezentow.pl ma idealną ofertę dla Ciebie – wyjątkowo intrygujące spinki mankietowe firmy VITREA. Biała koszula i krawat w konserwatywnych kolorach, to niejednokrotnie nudny standard w męskiej garderobie. Ale dlaczego tego nie zmienić, nie dodać temu połączeniu trochę figlarnego szlifu? Spinki mogą być przecież ciekawym i bardzo wyszukanym dodatkiem. Tak, jak biżuteria u kobiet, spinki mogą nadawać mężczyźnie szyku, elegancji lub służyć podkreśleniu jego wyjątkowej, niepokornej osobowości.

Pierwsze spinki pojawiły się już w siedemnastym wieku na dworze francuskim. Były bardzo oryginalną alternatywą dla wiązanych mankietów, tak popularnych w tamtych czasach. Traktowane na początku, jako ozdoba, zarezerwowane były przede wszystkim dla klasy wyższej. W dziewiętnastym wieku, w trakcie Rewolucji Przemysłowej, rozwój technologii galwanicznych i odlewniczych, umożliwił rozpowszechnienie się tej mody. Pociągnęło to za sobą również ewolucję w mechanizmach zamykających spinek. Zaczęto powoli odchodzić od klasycznego połączenia łańcuszka z mechaniczną stopką. Produkcją spinek zajęli się tak znani jubilerzy, jak Tiffany czy Carter, co pozwoliło i pomogło ustabilizować pozycję spinek, jako niezbędnego dodatku każdego mężczyzny z klasą. Dziś projektanci również dbają o to, by odważnie mężczyźni mogli prowokować nawet w klasycznej elegancji. To z myślą o nich zaprojektowano kolekcje ekstrawaganckich spinek mankietowych firmy VITREA.

Jednym z pomysłów na „rozluźnienie” męskich mankietów było wprowadzenie brawurowej i nowatorskiej, jak na nasz rodzimy rynek kolekcji LOOSE by VITREA, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Ekstrawagancka kolekcja wyróżnia się siłą własnego charakteru. Zaskakuje, bawi, prowokuje – można się w niej zakochać. W kolekcji można znaleźć tak niesamowite wzory, jak: spinki mankietowe z klepsydrami - w pełni działającymi, spinki mankietowe w kształcie ruletki - dla hazardzistów lub na nudne spotkania, spinki mankietowe w kształcie przełączników – uwaga działających, spinki mankietowe z kompasem – ich właściciel nie zgubi drogi do domu, spinki mankietowe w kształcie kapsułek - można je rozkręcić w celu przechowania czegokolwiek, spinki mankietowe w kształcie granatu - dla wybuchowych czy spinki mankietowe w kształcie ciężarków - nikt nie powie, że ich właściciel nie ćwiczy ?

Spinki VITREA idealnie pasują na prezent, zarówno dla młodych, a także tych „młodych duchem” mężczyzn, aktywnych, pozytywnie nastawionych do świata oraz potrafiących cieszyć się życiem każdego dnia, niezależnie od powagi zajmowanego stanowiska w pracy/firmie. Spinki te są czymś więcej niż tylko eleganckim dodatkiem, są one czymś, co cieszy oraz wyraża pozytywną energię oraz witalność mężczyzny, który je nosi. Są odzwierciedleniem niespokojnej duszy, barwnej osobowości, wolności a także ponadczasowości.