Prezenty na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to czas miłości, radości, spotkań oraz magicznych chwil spędzonych w gronie najbliższych. To również pora poszukiwania niepowtarzalnych prezentów.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Prezenty na Boże Narodzenie
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i jak co roku zastanawiamy się nad wyborem prezentów dla najbliższych. Firma Wonderbox dzięki swojemu innowacyjnemu pomysłowi sprawi, że podarujemy najbliższym nie tylko wyjątkowy upominek, ale również niezapomniane wrażenia i emocje. Jak to możliwe? To proste. Pudełka prezentowe Wonderbox Multibox to katalog pełen niespodzianek do wyboru, bon podarunkowy, a wszystko zamknięte w eleganckim pudełku. Wonderbox Multibox, to dwie kategorie tematyczne upominków: CARPE DIEM oraz DOLCE VITA.

- „Pudełka prezentowe Wonderbox Multibox, to szeroki wybór atrakcji, wśród których każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Wonderbox Multibox, Carpe Diem i Dolce Vita, to ponad 280 różnorodnych atrakcji, m.in.: ekskluzywne zabiegi kosmetyczne, SPA&Wellness, wykwintna również egzotyczna kuchnia, sesja nagraniowa w profesjonalnym studio, udział w specjalnie przygotowanej scenariuszowej grze paintballowej, lot na paralotni, a nawet półroczne sponsorowanie wybranego zwierzęcia w warszawskim zoo, np.: żółwia, małpki kapucynki, małego węża jadowitego, ptaka z hali wolnych lotów, dodatkowo każdy darczyńca otrzymuje honorową Kartę Wstępu do zoo, a przy danym zwierzęciu zostanie ustawiona tabliczka informująca o darczyńcy oraz wiele innych niespodzianek. Z pośród wszystkich oferowanych atrakcji przedstawionych w prawie 100 stronnicowych katalogach na pewno każdy obdarowany znajdzie coś niezwykłego i wyjątkowego dla siebie.” - mówi Beata Marciniak Product & Communication Manager z firmy Wonderbox Pologne.

Ofiarowując pudełko prezentowe Wonderbox Multibox, Carpe Diem czy Dolce Vita ofiarowujemy coś więcej. Wraz z nim dajemy wolność wyboru i swobodę. Obdarowana osoba sama decyduje, jaki prezent wybierze z katalogu, a długi termin na jego realizację pozwala na spokojne zastanowienie się nad atrakcją, którą chciałaby przeżyć. Po dokonaniu selekcji i wyborze niespodzianki z katalogu wystarczy już tylko, że osoba obdarowana Wonderbox’em sama zadzwoni do usługodawcy, umówi się i wybierze najdogodniejszy dla siebie termin jej realizacji. Rozliczenie następuje poprzez bon WonderPass znajdujący się w pudełku Wonderbox Multibox bez żadnych dodatkowych kosztów.

Pudełka Wonderbox Multibox doskonale nadają się na prezent dla kobiety, mężczyzny jak również dla młodzieży. Nie ma możliwości, aby z tak wielu wyszukanych i wyjątkowych atrakcji osoba nie wybrała nic dla siebie. Problem może być jedynie w wyborze tylko jednej atrakcji z pośród całej oferty katalogu. Mężczyźni lubiący sporty ekstremalne mogą wybrać lot na paralotni, grę w paintball, White Water rafting, White Water Kayaking, jazdę quadem, kurs Capoeira regional, drive day czyli ćwiczenia bezpiecznej jazdy, zajęcia na ściance wspinaczkowej czy też noc w jaskini, a to tylko niektóre z oferowanych atrakcji. Panie mogą wybrać ekskluzywne zabiegi kosmetyczne, SPA&Wellness, kurs tańca, kurs tańca brzucha, sesje jogi, pyszną kolację w ekskluzywnej restauracji, konsultację feng shui wraz z analizą radiestezyjną pomieszczeń, kurs gotowania i inne. Oczywiście każdy może wybrać atrakcję którą chce, nie ma reguły i podziału na płeć czy wiek, dlatego pudełko prezentowe Wonderbox Multibox jest tak wyjątkowym prezentem na każdą okazję, nie tylko na Boże Narodzenie. Mnogość niespodzianek do wyboru w jednej kategorii Wonderbox sprawia, że możemy podarować go kilkakrotnie tej samej osobie bez obawy, że nie spełnimy marzeń i nie zaspokoimy rządnych przeżyć oraz niespodzianek obdarowywanych.

Już dziś warto pomyśleć, który Wonderbox właśnie Ty wybierzesz na prezenty dla swoich bliskich na Mikołajki, Boże Narodzenie czy urodziny!

Pudełka prezentowe Wonderbox w zmienionym layoucie, nowych opakowaniach i rozszerzonej ofercie można zrealizować już nie tylko w Warszawie i okolicach, ale też Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach (regionie Śląska), Mazurach, Szczecinie i innych. Pełną listę kategorii Wonderbox’ów, miejsc i miast znajdziemy na www.wonderbox.com.pl