Program dla serca

Dlaczego "idealnie zdrowi" ludzie doznają zawału serca? Co Twój obwód pasa mówi o stanie Twojego serca? Czy powinieneś przyjmować leki kardiologiczne?

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Program dla serca

Jakie badania dobrze zrobić, by poznać zagrożenie chorobami serca? Jakie suplementy przyjmować? Czy pilates to dobre ćwiczenia dla serca? Czy Ty jesteś zagrożona/y chorobami serca? Co możesz na to poradzić? Dowiesz się tego z poradnika "South Beach. Program dla serca".

Choroby serca stanowią jedną z głównych przyczyn zgonów w przypadku obojga płci. Szokujący fakt jest taki, że większości ataków serca i udarów dałoby się zapobiec dzięki wiedzy medycznej, jaką już posiadamy. A jednak tak się nie dzieje!
W ramach tej osobistej i zaangażowanej książki doktor Arthur Agatston, który pomógł już milionom ludzi odkryć zdrowy tryb życia, staje się orędownikiem rewolucji w dziedzinie prewencji chorobób serca, która pomoże jej czytelnikom w dosłownym sensie ratować swoje życie. Na czteroczęściowy program South Beach na rzecz ochrony serca składają się:
  • dieta zdrowa dla serca, oparta na zasadach Diety South Beach
  • utrzymywanie sprawności fizycznej zdrowej dla serca, obejmująca ćwiczenia na wytrzymałość i prawidłową postawę
  • najnowsze metody badania krwi i serca
  • środki nasercowe, w razie konieczności.
Czytelnicy mogą się przyłączyć do rewolucji w dziedzinie zapobiegania chorobom i podjąć niezbędne kroki, by chronić swoje serca i w rezultacie cieszyć się długim, zdrowszym życiem.

Arthur Agatston
- jest kardiologiem z Miami Beach, profesorem nadzwyczajnymUniversity of Miami Miller School of Medicine. Dieta South Beach została sprzedana w wielomilionowym nakładzie. Jest autorem wielu przełomowych projektów badawczych, często cytowanym przez media jako ekspert w dziedzinie zdrowego serca i diety.

Wydawnictwo Rebis